Zamawiam nasienie
powrót 25 stycznia 2023

Międzynarodowa Konferencja Hodowlana "How to train a success?"

Już po raz czwarty mamy przyjemność zaprosić Was na wyjątkowe wydarzenie, jakim jest Międzynarodowa Konferencja Hodowlana, która tym razem odbędzie się pod hasłem "How to train a success?"

Skoro w poprzednich latach skupialiśmy się na tym, jak wyhodować i odchować odnoszącego sukcesy konia sportowego, w tym roku chcemy pochylić się nad tym, jak prawidłowo rozpocząć pracę z takim koniem, a zbliżająca się Konferencja ma w dużej części mieć wymiar praktyczny.

Wśród planowanych tematów m.in.:

- Moja droga do sukcesu z młodymi końmi - przygotowanie i pierwsze kroki pod siodłem - Daria Kobiernik

- Przygotowanie ogierów do prób licencyjnych krok po kroku, w tym praktyczne warsztaty z lonżowania i prezentacji w ręku - Marco List (Niemcy)

- Nauka skoków luzem i tajniki optymalnej prezentacji konia w korytarzu - warsztaty praktyczne - Bernard Demets (Belgia)

Gratką dla uczestników Konferencji powinien być także zaplanowany na sobotę panel, podczas którego uczestnicy będą mieli okazję "na żywo" śledzić zmagania koni podczas Śląsko-Opolskiego Czempionatu Koni Ras Szlachetnych, które skomentuje dla nich Chritsoph F. Rowold (Niemcy) na bieżąco omawiając sposób prezentacji oraz zwracając uwagę na mocne i słabe strony występujących koni.

Konferencja rozpocznie się od lunchu w piątek 24.02 po którym do wieczora zaplanowane są wykłady i warsztaty praktyczne, a dzień zakończy się kolacją przy muzyce "na żywo" i dobrym winie :-)

Rozważania będziemy kontynuować w sobotę 25.02, gdzie prelekcje teoretyczne będą przeplatać się z panelem live-judging podczas Śląsko-Opolskiego Czempionatu Koni Ras Szlachetnych.

Ostatnim akcentem Konferencji będzie wieczorny Cichoń Stallions Show 2023 - pokaz reproduktorów połączony z fachowym komentarzem poszczególnych koni, ale także dodatkowymi atrakcjami, które pozwolą odprężyć się po intensywnych dniach.

Sobotę zakończymy tradycyjnym Breeders Party, które jest doskonałą okazją do integracji i nawiązywania nowych kontaktów branżowych.

--> Dokładna, godzinowa agenda Konferencji pojawi się w ciągu kilku dni

Koszt udziału w Konferencji to 400 zł / os - obejmuje udział w dwóch dniach prelekcji i warsztatów, posiłki, a także wstęp na Cichoń Stallions Show 2023.

Przewidziane są zniżki dla uczniów i studentów kierunków związanych z hodowlą koni i jeździectwem, a także dla Klientów stacji Cichoń Stallions.

Celem rezerwacji miejsc prosimy o kontakt pod adresem:

cichon.stallions.show@gmail.com

Następny artykuł

Nowość w ofercie: San Moritz xx

czytaj
Poprzedniu artykuł

Chardonnay dołącza do stawki Paula Schockemöhle

czytaj
Zobacz również
25 września 2023

Ebano Mistrzem Polski Młodych Koni i ojcem najdroższego źrebaka aukcji MPMK! Face Time PS i Radius z tytułami V-ce Mistrzów!

Wspaniała forma naszych ogierów na Mistrzostwach Polski Młodych Koni 2023 oraz pasmo sukcesów potomstwa Cichoń Stallions

czytaj
11 września 2023

Wspaniały weekend dla potomstwa naszych ogierów

Minione dni obfitowały w sukcesy wystawowe i sportowe potomstwa ogierów Cichoń Stallions i Deckstation Schockemöhle

czytaj
06 września 2023

Goldfinger VDT z tytułem Mistrza Śląska

Dosiadany przez Mateusza ogier zaprezentował świetną formę, zwyciężając wszystkie trzy konkursy

czytaj
06 września 2023

Escanto PS z tytułem Bundeschampiona, srebrny medal dla Chaloubino PS

Ogiery z oferty Paula Schockemöhle, spisały się zarówno jako uczestnicy, jak i ojcowie najlepszych koni w Niemczech

czytaj
10 sierpnia 2023

Fantastyczne wyniki koni Helgstrand Dressage & Deckstation Schockemöhle na Mistrzostwach Świata Młodych Koni

Nasi zachodni partnerzy zdominowali praktycznie wszystkie kategorie tegorocznego turnieju w Ermelo, a oferowane przez nas polskim hodowcom ogiery potwierdziły swoją nieprzeciętną jakość, zarówno poprzez własne wyniki, jak i swojego potomstwa

czytaj
14 lipca 2023

Cichoń Foals Auction 2023

Wielkimi krokami zbliża się 6. edycja aukcji, dedykowanej potomstwu ogierów z naszej oferty!

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle