Zamawiam nasienie
powrót 25 stycznia 2023

Międzynarodowa Konferencja Hodowlana "How to train a success?"

Już po raz czwarty mamy przyjemność zaprosić Was na wyjątkowe wydarzenie, jakim jest Międzynarodowa Konferencja Hodowlana, która tym razem odbędzie się pod hasłem "How to train a success?"

Skoro w poprzednich latach skupialiśmy się na tym, jak wyhodować i odchować odnoszącego sukcesy konia sportowego, w tym roku chcemy pochylić się nad tym, jak prawidłowo rozpocząć pracę z takim koniem, a zbliżająca się Konferencja ma w dużej części mieć wymiar praktyczny.

Wśród planowanych tematów m.in.:

- Moja droga do sukcesu z młodymi końmi - przygotowanie i pierwsze kroki pod siodłem - Daria Kobiernik

- Przygotowanie ogierów do prób licencyjnych krok po kroku, w tym praktyczne warsztaty z lonżowania i prezentacji w ręku - Marco List (Niemcy)

- Nauka skoków luzem i tajniki optymalnej prezentacji konia w korytarzu - warsztaty praktyczne - Bernard Demets (Belgia)

Gratką dla uczestników Konferencji powinien być także zaplanowany na sobotę panel, podczas którego uczestnicy będą mieli okazję "na żywo" śledzić zmagania koni podczas Śląsko-Opolskiego Czempionatu Koni Ras Szlachetnych, które skomentuje dla nich Chritsoph F. Rowold (Niemcy) na bieżąco omawiając sposób prezentacji oraz zwracając uwagę na mocne i słabe strony występujących koni.

Konferencja rozpocznie się od lunchu w piątek 24.02 po którym do wieczora zaplanowane są wykłady i warsztaty praktyczne, a dzień zakończy się kolacją przy muzyce "na żywo" i dobrym winie :-)

Rozważania będziemy kontynuować w sobotę 25.02, gdzie prelekcje teoretyczne będą przeplatać się z panelem live-judging podczas Śląsko-Opolskiego Czempionatu Koni Ras Szlachetnych.

Ostatnim akcentem Konferencji będzie wieczorny Cichoń Stallions Show 2023 - pokaz reproduktorów połączony z fachowym komentarzem poszczególnych koni, ale także dodatkowymi atrakcjami, które pozwolą odprężyć się po intensywnych dniach.

Sobotę zakończymy tradycyjnym Breeders Party, które jest doskonałą okazją do integracji i nawiązywania nowych kontaktów branżowych.

--> Dokładna, godzinowa agenda Konferencji pojawi się w ciągu kilku dni

Koszt udziału w Konferencji to 400 zł / os - obejmuje udział w dwóch dniach prelekcji i warsztatów, posiłki, a także wstęp na Cichoń Stallions Show 2023.

Przewidziane są zniżki dla uczniów i studentów kierunków związanych z hodowlą koni i jeździectwem, a także dla Klientów stacji Cichoń Stallions.

Celem rezerwacji miejsc prosimy o kontakt pod adresem:

cichon.stallions.show@gmail.com

Następny artykuł

Nowość w ofercie: San Moritz xx

czytaj
Poprzedniu artykuł

Chardonnay dołącza do stawki Paula Schockemöhle

czytaj
Zobacz również
21 marca 2023

Baszmir AA w stacji Cichoń Stallions

Z radością informujemy o pozyskaniu do naszej stacji wyjątkowego ogiera, który jak liczymy wkrótce zasili naszą skokową kolekcję reporduktorów

czytaj
20 marca 2023

Mateusz Cichoń Halowym Mistrzem Polski

Nasz zawodnik, dosiadający wałacha Herzregent, sięgnął po pierwszy tytuł mistrzowski w kategorii seniorów

czytaj
22 lutego 2023

Cascado z dożywotnią licencją hodowlaną!

Nasz młody ogier fantastycznie zaprezentował się podczas AES Stallion Grading 2023

czytaj
13 lutego 2023

Agenda wydarzeń już dostępna

Z ekscytacją prezentujemy program zaplanowanych na dni 24-25 lutego wydarzeń: Międzynarodowej Konferencji Hodowlanej i Cichoń Stallions Show 2023

czytaj
08 lutego 2023

Dynamic Dream, Vitalis i Total Diamond

Ogiery z oferty Helgstrand Dressage i Deckstation Schockemöhle najpopularniejsze w Związku Oldenburskim!

czytaj
07 lutego 2023

Nowość w ofercie: San Moritz xx

Dzięki współpracy ze Stadniną Koni Widzów, z dumą możemy przedstawić nowego reproduktora naszej oferty - trójkoronowanego ogiera pełnej krwi angielskiej

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle