Zamawiam nasienie
powrót 15 kwietnia 2024

Ogiery Cichoń Stallions na wrocławskich Partynicach

W miniony weekend trójka naszych reproduktorów - Dolce Amaro PS, Face Time PS i Baszmir uczestniczyła w Pokazie Ogierów Hodowlanych organizowanym przez Dolnośląski Związek Hodowców Koni.

Każdego roku, Dolnośląski na przemian ze Śląsko-Opolskim Związkiem Hodowców Koni organizują Pokaz ogierów hodowlanych - wydarzenie, które na przestrzeni lat zyskało na randze i dziś stanowi event hodowlany o wymiarze ogólnokrajowym.

W miniony weekend gospodarzem tegorocznej edycji pokazu był DZHK, który zorganizował wydarzenie na wrocławskich Partynicach, gdzie licznie zgromadzona publiczność mogła podziwiać przybyłe z całej Polski reproduktory. Nie zabrakło wśród nich naszych przedstawicieli - do Wrocławia zabraliśmy Dolce Amaro PS, Face Time PS i ogiera Baszmir AA.

Cała trójka pokazała się fantastycznie - w szczególności Face Time PS i Baszmir AA udowodniły, że jezdność i współpraca z jeźdźcem to ich duże walory - w trudnych warunkach świetnie prezentowały się pod dosiadającą ich Ala Mikołajczyk, a ich występom towarzyszył komentarz Mateusza Cichonia, który omawiał ich rodowody, oraz zwracał uwagę na najważniejsze cechy.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i gratulujemy udanego eventu. A hodowców zapraszamy na clipmyhorse.tv, gdzie można obejrzeć powtórki wszystkich prezentowanych ogierów.

Następny artykuł

CONKANNO PS wygrywa w Mühlen

czytaj
Poprzedniu artykuł

Diablue PS wygrywa konkurs w Mühlen

czytaj
Dalej
Wróć
Zobacz również
23 maja 2024

Bezkonkurencyjny Ebano i Face Time PS meldują się w finałach MPMK

Podczas zawodów w podkrakowskim Fecimiechu nasze młode ogiery zdobyły kwalifikacje do Mistrzostw Polski Młodych Koni

czytaj
05 maja 2024

Cichoń Foals Online Auction 2024

Tegoroczną agendę aukcyjną poszerzamy o nowe wydarzenie, jakim będzie dedykowana urodzonym w pierwszej części sezonu źrebiętom aukcja online, która odbędzie się w dniach 6-8 czerwca

czytaj
05 maja 2024

Świetne występy dwóch ogierów z Deckstation Schockemöhle

30 kwietnia 2024

Świetna forma na zawodach w Jakubowicach!

Nasza skokowa ekipa w składzie Challco PS, Cascado i córka og. Caroly - Cartula PS, świetnie spisywała się w miniony weekwnd

czytaj
29 kwietnia 2024

Potomstwo Cichoń Stallions błyszczy w Jarużynie!

Dwa miejsca na podium klasyfikacji koni ujeżdżeniowych oraz zwycięstwo i drugie miejsce wśród koni o rodowodach skokowych to bilans występów potomstwa ogierów z naszej oferty podczas Dni Polskich Koni Sportowych w Jarużynie!

czytaj
27 kwietnia 2024

EXPECTATION PS wygrywa kwalifikację koni
5-letnich !

Jeden z najlepiej zapowiadających się synów Escamillo odnosi pierwszy sukces w tym roku .

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle
Warunki stanówki partnerów
Adamus & Tyszko & Orea Equestrian