Zamawiam nasienie

Pokazy, eventy hodowlane i aukcje...

TC Equestrian to spółka utworzona przez Tyszko Horses & Cichoń Stallions - te dwie jeździeckie rodziny, a zarazem znane w świecie hipicznym marki, które połączyły siły. Jedną z naszych głównych inicjatyw jest organizacja Otwartego Czempionatu Źrebiąt Ras Szlachetnych, który okazał się sukcesem na ogólnopolską skalę.

Aukcje online

Do obszarów działalności TC Equestrian należy też organizacja aukcji internetowych źrebiąt i koni sportowych, do których każdorazowo staramy się selekcjonować najlepszy jakościowo materiał, mając na względzie rodowód, budowę, ruch i predyspozycje użytkowe.

Podczas ostatniej edycji TC Online Auction najwyższą cenę osiągnęła klaczka Cornettabelle Z (Cornet Obolensky x Harley VDL) za którą klienci z Belgii zaoferowali kwotę 19.900€. Średnia cena za sprzedane źrebię wyniosła 9445€, a łączna suma sprzedaży osiągnęła wynik blisko pół miliona złotych, podwajając wynik 1. edycji. Co ważne, wszystkie oferowane źrebięta spotkały się z dużym zainteresowaniem, a w licytacji wzięli udział klienci z 11 państw.

Przejdź do strony

Tyszko Cichoń

Przejdź
Elitarna aukcja źrebiąt
Cichoń Foals Auction
Poznaj
naszą historię
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle
Warunki stanówki partnerów
Adamus & Tyszko & Orea Equestrian