Zamawiam nasienie

Aktualności

Tutaj znajdziesz wszystkie aktualności oraz informacje z życia stacji ogierów Cichoń Stallions oraz naszych zagranicznych partnerów - Helgtrand Dressage i Deckstation Schockemӧhle

01 grudnia 2021

Kolejne dobre wieści o młodych ogierach z Deckstation Schockemöhle

Stawka czterech ogierów ujeżdżeniowych z tej właśnie Stacji Ogierów świetnie sprostała zadaniom jakie nakłada na młode ogiery próba dzielności kończąca 50-dniowy trening ZT w Schlieckau.

czytaj
29 listopada 2021

Gestüt Lewitz zwycięża dubletem w Adelheidsdorf

Podczas zakończonej dzisiaj próbie dzielności wieńczącej 50-dniowy test w ZT Adelheidsdorf hodowla Paul Schockemoehle odniosła niebywały sukces:

czytaj
24 listopada 2021

"Głos mają Hodowcy" - rozpoczynamy nasz nowy projekt!

"Głos mają hodowcy” to nowa inicjatywa stacji ogierów Cichoń Stallions mająca na celu przybliżenie sylwetek współpracujących z nami Hodowców.

czytaj
24 listopada 2021

Kolejne fantastyczne informacje z rynku transferowego!

Nasi zachodni partnerzy - Deckstation Schockemöhle i Helgstrand Dressage dołączyli do swojej stawki kolejne fantastyczne ogiery!

czytaj
21 listopada 2021

Körung Oldenburski w Vechcie pod znakiem sukcesów stacji Helgstrand & Schockemöhle

Zakończona właśnie próba licencyjna dla ogierów oldenburskich to pasmo sukcesów naszych zachodnich partnerów - Deckststion Schockemöhle i Helgstrand Dressage - triumfy świeciły zarówno wystawiane przez nich młode ogiery, jak i potomstwo oferowanych przez te stacje reproduktorów.

czytaj
27 października 2021

Nowe, październikowe sukcesy potomstwa ogierów z Deckstation Schockemöhle

Październik obfituje w konkursy i śledząc ich wyniki można analizować, które ogiery doczekały się utalentowanych potomków. Oczywistym jest, że najwięcej takowych będzie po ogierach już nieco wiekowo zaawansowanych.

czytaj
19 października 2021

Co nam mówi czempionat o młodych koniach?

Próba dzielności powinna być dopiero początkiem sportowej drogi ogiera. Każdy hodowca, który planuje pokryć swoją klacz poszukuje kandydata, który nie tylko wygra kwalifikacje, a nawet późniejszy test, ale osiągnie jak najwięcej w sporcie.

czytaj
25 września 2021

TC Online Auction 2021 już za kilka dni!

Już z kilka dni rusza kolejna edycja współorganizowanej przez nas w ramach Tyszko & Cichoń Equestrian internetowej aukcji źrebiąt - w kolekcji znajduje się kilku rewelacyjnych potomków ogierów z naszej oferty

czytaj
19 września 2021

Diakato PS - Mistrzem Polski Młodych Koni!

Z radością informujemy o wielkim sukcesie naszego ogiera, który okazał się najlepszy w stawce blisko 80 koni!

czytaj
1 2 3 7
Zapraszamy
Cię do siebie
Mnóstwo zdjęć
zobacz wszystkie
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle