Zamawiam nasienie
powrót 22 marca 2024

Dolce Amaro PS zwycięzcą Kwalifikacji do hodowli PZHK

Baszmir AA najlepszym ogierem małopolskim Polowej Próby Dzielności

W dniach 19-21 marca w podwarszawskim ośrodku Becker Sport odbyły się Kwalifikacje do hodowli i Polowa Próba Dzielności PZHK - a więc impreza selekcyjna, na podstawie której przyznawane są ogierom licencje hodowlane.

W przeznaczonych dla ogierów 3-letnich Kwalifikacjach prezentował się Dolce Amaro PS, który ma już na swoim koncie zwycięstwo w próbie licencyjnej Zw. Meklemburskiego. Również na polskiej ziemii okazał się bezkonkurencyjny, otrzymując 8,8pkt za stęp, 9 za kłus, 8,9pkt za galop, a także oceny 8,5 za pokrój i 9 za typ, które pozwoliły mu zwyciężyć w grupie ogierów dresażowych, z najwyższym wynikiem całej imprezy.

Przeznaczona dla wchodzących w 4. rok życia ogierów Połowa Próba Dzielności stanowiła niezwykle poważne wyzwanie dla ogierów małopolskich, którym postawiono dużo większe wymagania względem innych ras, dodając do programu próbę możliwości terenowych. Dlatego niezmiernie cieszy fakt, iż Baszmir AA, zwycięzca zeszłorocznych kwalifikacji, okazał się jedynym małopolskim ogierem, który zaliczył wszystkie etapy i zdobył dożywotnią licencję hodowlaną! Powód do dumy stanowi przyznana przez jeźdźca testowego - Darię Kobiernik ocena za przydatność do dyscypliny - 9 pkt!

Jesteśmy dumni z naszych młodych ogierów i jesteśmy przekonani, iż ich udane występy przekonają hodowców do skorzystania z oferty stanówki w tym sezonie.

Następny artykuł

Cascado z kolejnymi udanymi startami!

czytaj
Poprzedniu artykuł

Baloutaire PS
w doskonałej formie

czytaj
Dalej
Wróć
Zobacz również
18 kwietnia 2024

CONKANNO PS wygrywa w Mühlen

Zaimponował stylem i możliwościami.

czytaj
15 kwietnia 2024

Ogiery Cichoń Stallions na wrocławskich Partynicach

W miniony weekend trójka naszych reproduktorów - Dolce Amaro PS, Face Time PS i Baszmir uczestniczyła w Pokazie Ogierów Hodowlanych organizowanym przez Dolnośląski Związek Hodowców Koni.

czytaj
11 kwietnia 2024

Diablue PS wygrywa konkurs w Mühlen

Diablue PS doceniony za styl skoku

czytaj
10 kwietnia 2024

Cascado z kolejnymi udanymi startami!

Dzięki pięknej kwietniowej pogodzie wystartował sezon otwarty, a nasz ogier z powodzeniem prezentował się na radzionkowskim parkurze

czytaj
11 marca 2024

Baloutaire PS
w doskonałej formie

Baloutaire PS i Philip Rüping znowu wygrywają Grand Prix

czytaj
10 marca 2024

Wyjątkowy weekend dla stacji Cichoń Stallions

Po raz pierwszy mieliśmy okazję uczestniczyć równolegle w wydarzeniach z 3 dyscyplin jeździeckich - ujeżdżenia, skoków przez przeszkody i WKKW

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle
Warunki stanówki partnerów
Adamus & Tyszko & Orea Equestrian