Zamawiam nasienie
powrót 24 stycznia 2023

Chardonnay dołącza do stawki Paula Schockemöhle

Znany ze startów pod Maxem Kühnerem utytułowany ogier już wkrótce będzie dostępny dla Hodowców.

Stacja ogierów Deckstation Schockemöhle nie zatrzymuje się w kompletowaniu niezwykłej oferty na sezon 2023, do której dołączył właśnie oczekiwany przez wielu hodowców ogier - Chardonnay, znany ze startów pod Maxem Kühnerem.

Lista sukcesów tego potomka ogierów takich, jak Clarimo, Corrado I, Carolus I i Calypso jest bardzo długa, a na jej czele znajduje się zdobycie VI miejsca podczas Światowych Igrzysk Jeździeckich w Tryon, gdzie Chardonnay był najwyżej sklasyfikowanym ogierem.

Paul Schockemöhle wykorzystał już tego ogiera wiele lat temu we własnej hodowli. przekonując się, że przekazuje swoje najlepsze cechy - obecnie również, oprócz oferowania hodowcom, ma być szeroko użyty w Gestut Lewitz.

Więcej szczegółów na dniach na naszej stronie.

Następny artykuł

Międzynarodowa Konferencja Hodowlana "How to train a success?"

czytaj
Poprzedniu artykuł

Przygotowania oferty na sezon 2023 na ostatniej prostej!

czytaj
Zobacz również
25 stycznia 2023

Międzynarodowa Konferencja Hodowlana "How to train a success?"

Już po raz czwarty mamy przyjemność zaprosić Was na wyjątkowe wydarzenie, jakim jest Międzynarodowa Konferencja Hodowlana, która tym razem odbędzie się pod hasłem "How to train a success?"

czytaj
23 stycznia 2023

Przygotowania oferty na sezon 2023 na ostatniej prostej!

W związku z Waszymi licznymi zapytaniami pragniemy poinformować, że już na dniach ukaże się pełna, aktualna oferta stacji Cichoń Stallions, Helgstrand Dressage i Deckstation Schockemöhle.

czytaj
14 stycznia 2023

Czempion Körungu Oldenburskiego dla Deckstation Schockemöhle

Podczas zakończonego dzisiaj licencjonowania w Vechcie, prezentowane przez naszych zagranicznych partnerów ogiery osiągnęły świetne wyniki, a dzięki aukcji stawka ogierów skokowych wzbogaciła się o kolejnego Czempiona

czytaj
29 grudnia 2022

Nowe ogiery skokowe w naszej ofercie na sezon 2023!

Wiceczempion Körungu Meklemburskiego - Challco PS, oraz licencjonowany syn og. Conthargos - Conthalor Blue PS, to nowe gwiazdy oferty skokowych ogierów Cichoń Stallions na sezon 2023!

czytaj
11 grudnia 2022

4 miliony euro za córkę ogiera Casallco!

Aukcja PSI, körung Związku Meklemburskiego, czempionat Intercarpathia - wszystkie te imprezy obfitowały w sukcesy potomstwa ogierów Paula Schockemöhle

czytaj
08 grudnia 2022

Syn ogiera Conthargos z tytułem Czempiona Westfalii

Potomek gwiazdy ofert Deckststion Schockemöhle został najmłodszym ogierem licencjonowania i znalazł nabywców za kwotę 196.000€!

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle