Zamawiam nasienie
powrót 14 września 2021

Świetne wyniki potomstwa ogierów z naszej oferty na Mistrzostwach Polski Młodych Koni!

Niezwykle miłym akcentem MPMK-A była liczna obecność na listach startowych potomstwa oferowanych przez nas ogierów oraz ich świetne wyniki

W klasie 4-latków hodowli zagranicznej można było zobaczyć aż 3 potomków ogiera Revolution, wśród których oprócz naszego og. Radius znalazł się ogier Red Revolution dosiadany przez Roksanę Siarkiewicz, oraz klacz Revolushka, którą zaprezentował Arkadiusz Ignasiak. W tej grupie wiekowej znalazł się także syn og. Don Deluxe - Delphi Deluxe, prezentowany przez Karolinę Markowską, syn og. Franklin - Frankie M, dosiadany przez Gabrielę Jaworską, który zajął wysokie 6. miejsce. Na podium znalazła się natomiast klacz Vivienesse G, córka og. Vivaldi, dosiadana przez Kamila Pulińskiego, a zwyciężył Fürsten Spinne, będący potomkiem ogiera Fursten Look, którego do triumfu poprowadziła Aleksandra Szulc. Tak wiec w tej grupie 7/21 finalistów stanowiło potomstwo ogierów z naszej oferty!

W klasie 4-latków hodowli polskiej swojego reprezentanta miał flagowy ogier Deckstation Schockemöhle - Fürstenball, a okazał się nim zwycięzca całej rywalizacji (i najwyżej oceniony 4-latek ogólnie) - Romeo von Fürstenball, dosiadany przez Aleksandrę Szulc, która w imieniu hodowcy - p. Piotra Wiese, odebrała nagrodę specjalną - bon na nasienie naszych ogierów o wartości 2500 zł.

W klasie 5-latków hodowli zagranicznej na wysokiej 4. pozycji uplasował się Dubai-N dosiadany przez Nadię Cinal, a będący potomkiem naszego topowego reproduktora Don Deluxe.

Niezwykle cieszy nas tak liczna obecność potomstwa naszych ogierów na najważniejszej imprezie hodowlanej sezonu, a jesteśmy przekonani, że za rok spotkamy się w jeszcze liczniejszym gronie, gdyż na czworoboki wyjedzie potomstwo ogierów z naszej premierowej oferty - m.in Sir Europe i Fürst Sav.

Poprzedniu artykuł

Heiline's Zanzier drugi w Pucharze Polski Młodych Koni!

czytaj
Zobacz również
13 września 2021

Heiline's Zanzier drugi w Pucharze Polski Młodych Koni!

Nasz najbardziej utytułowany ogier po raz kolejny potwierdził swoją świetną formę w obecnym sezonie startowym.

czytaj
08 września 2021

C-Quattro PS w czołówce Sportowego Czempionatu Polski Młodych Koni

Nasz ogier, dosiadany przez Łukasza Kozę, z notami 8,43 i 8,47 zajął płatne miejsce w liczącej blisko 90 koni stawce 4-latków, tracąc do podium zaledwie 0,2 pkt!

czytaj
01 września 2021

Konie Andreasa Helgstranda dominują na Mistrzostwach Świata Młodych Koni w Ujeżdżeniu w Verden 2021

Zakończone kilka dni temu Mistrzostwa Świata Młodych Koni w Ujeżdżeniu w Verden pokazały, że Andreas Helgstrand i jako jeździec, trener i manager nie odpuszcza. Od lat jego konie plasują się w czołówkach zawodów na całym świecie. Na wspomnianych zawodach i tym razem wyraźnie zdominował rywali w kategorii koni 5- i 7-letnich.

czytaj
26 sierpnia 2021

Sukcesy potomstwa naszych ogierów

Ledwo zakończył się czempionat w Radzionkowie, gdzie na listach uczestników znalazła się rekordowa liczba 31 źrebiąt o rodowodach ujeżdżeniowych, a już rywalizacja przeniosła się do Turzyna, gdzie odbyło się premiowanie źrebiąt organizowane przez Kujawsko-Pomorski Związek Hodowców Koni.

czytaj
22 sierpnia 2021

Fantastyczny rezultat wczorajszej Cichoń Foals Auction 2021

Podczas pełnej emocji, ponad 3-godzinnej licytacji 🔨 sprzedanych zostało 13 źrebiąt, za łączną kwotę 134.200€ co daje średnią cenę za sprzedane źrebię w wysokości 10.323€!

czytaj
22 lipca 2021

Top Dressage Talents 2021 - fantastyczne wyniki naszych ogierów

Heiline’s Zanzier i Brix Falcon potwierdziły swoją jakość podczas Sportowego Czempionatu Ujeżdżeniowego w Poczerninie

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle