Zamawiam nasienie
powrót 13 września 2021

Heiline's Zanzier drugi w Pucharze Polski Młodych Koni!

Nasz najbardziej utytułowany ogier po raz kolejny potwierdził swoją świetną formę w obecnym sezonie startowym.

Po zwycięstwie w Sportowym Czempionacie Ujeżdżeniowym Top Dressage Talents 2021, oraz obiecującym debiucie na poziomie Intermediate I podczas zawodów ogólnopolskich w Białym Lesie, przyszedł czas na rywalizację w Pucharze Polski Młodych Koni, rozgrywanym w Strzegomiu wraz z MPMK.

Po trzech dobrych przejazdach na poziomie klasy CC, w tym z wynikiem 67,5% w finale, nasz ogier zakończył zmagania na drugiej pozycji, tym samym dołączając do swojej kolekcji trofeów zdobytych w Strzegomiu brakujący srebrny krążek. A przypomnijmy: MPMK 2017 - 3 m. MPMK 2018 - 1 m. MPMK 2019 - 1 m. PPMK 2021 - 2 m.

Tym samym Heiline’s Zanzier w dobrym stylu żegna się z zawodami dla młodych koni i Strzegomiem, gdzie z powodzeniem rywalizował przez ostatnie 5 lat. Pora na poważne starty na poziomie małej rundy - kolejny cel do Halowy Puchar Polski, który zimą odbędzie się w Michałowicach.

Następny artykuł

Świetne wyniki potomstwa ogierów z naszej oferty na Mistrzostwach Polski Młodych Koni!

czytaj
Poprzedniu artykuł

C-Quattro PS w czołówce Sportowego Czempionatu Polski Młodych Koni

czytaj
Zobacz również
14 września 2021

Świetne wyniki potomstwa ogierów z naszej oferty na Mistrzostwach Polski Młodych Koni!

Niezwykle miłym akcentem MPMK-A była liczna obecność na listach startowych potomstwa oferowanych przez nas ogierów oraz ich świetne wyniki

czytaj
08 września 2021

C-Quattro PS w czołówce Sportowego Czempionatu Polski Młodych Koni

Nasz ogier, dosiadany przez Łukasza Kozę, z notami 8,43 i 8,47 zajął płatne miejsce w liczącej blisko 90 koni stawce 4-latków, tracąc do podium zaledwie 0,2 pkt!

czytaj
01 września 2021

Konie Andreasa Helgstranda dominują na Mistrzostwach Świata Młodych Koni w Ujeżdżeniu w Verden 2021

Zakończone kilka dni temu Mistrzostwa Świata Młodych Koni w Ujeżdżeniu w Verden pokazały, że Andreas Helgstrand i jako jeździec, trener i manager nie odpuszcza. Od lat jego konie plasują się w czołówkach zawodów na całym świecie. Na wspomnianych zawodach i tym razem wyraźnie zdominował rywali w kategorii koni 5- i 7-letnich.

czytaj
26 sierpnia 2021

Sukcesy potomstwa naszych ogierów

Ledwo zakończył się czempionat w Radzionkowie, gdzie na listach uczestników znalazła się rekordowa liczba 31 źrebiąt o rodowodach ujeżdżeniowych, a już rywalizacja przeniosła się do Turzyna, gdzie odbyło się premiowanie źrebiąt organizowane przez Kujawsko-Pomorski Związek Hodowców Koni.

czytaj
22 sierpnia 2021

Fantastyczny rezultat wczorajszej Cichoń Foals Auction 2021

Podczas pełnej emocji, ponad 3-godzinnej licytacji 🔨 sprzedanych zostało 13 źrebiąt, za łączną kwotę 134.200€ co daje średnią cenę za sprzedane źrebię w wysokości 10.323€!

czytaj
22 lipca 2021

Top Dressage Talents 2021 - fantastyczne wyniki naszych ogierów

Heiline’s Zanzier i Brix Falcon potwierdziły swoją jakość podczas Sportowego Czempionatu Ujeżdżeniowego w Poczerninie

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle