Zamawiam nasienie
powrót 12 marca 2021

Rozpoczynamy współpracę z Hengstdepot Vornholt

Z radością informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z niemiecką stacją ogierów, która od tego sezonu będzie dystrybuować nasienie naszych czołowych reproduktorów na terenie Niemiec

Przez lata polska hodowla koni szlachetnych zdominowana była przez import nasienia stacjonujących za naszą zachodnią granicą reproduktorów. Dlatego tym bardziej cieszy nasz, że dzięki fantastycznej stawce ogierów, które znalazły się w naszej tegorocznej ofercie, jesteśmy w stanie odwrócić ten trend i zainteresować niemieckich klientów stacjonującymi w Polsce ogierami.

Nie jest zaskoczeniem, że zainteresowanie wzbudziły dwa nasze czołowe ogiery - Don Deluxe, Czempion Korungu Oldenburkiego i zwycięzca próby dzielności DWB, oraz zwycięzca skokowego Bundeschampionatu - Caroly. Oba te ogiery będą dostępne na terenie północnych Niemiec za pośrednictwem Hengstdepot Vornholt, stacji ogierów z ponad 20-letnimi tradycjami.

Export nasienia do Niemiec możliwy jest nie tylko za sprawą imponującej jakości naszych ogierów, ale także dzięki posiadaniu przez naszą stację unijnej certyfikacji, pozwalającej na legalną dystrybucję nasienia ogierów na terenie całej UE.

Następny artykuł

Paul Schockemӧhle wyłącznym dysponentem nasienia og. Totilas

czytaj
Poprzedniu artykuł

Cichoń Stallions Show 2021

czytaj
Zobacz również
02 kwietnia 2021

Serdeczne życzenia wielkanocne od Zespołu Cichoń Stallions

Wesołych Świąt spędzonych przede wszystkim w zdrowiu i wśród najbliższej rodziny.

czytaj
22 marca 2021

Iron z tytułem Czempiona Ogierów DWB 2021

4- letni syn ogiera Asgard's Ibiza zyskał najwyższe uznanie duńskiej komisji, natomiast spośród młodych ogierów należących do Helgstrand Dressage cztery uzyskały premię!

czytaj
16 marca 2021

Paul Schockemӧhle wyłącznym dysponentem nasienia og. Totilas

Sąd w Oldenburgu rozstrzygnął spór prawny na korzyść naszego niemieckiego partnera. Cichoń Stallions pozostaje wyłącznym dystrybutorem nasienia og. Totilas na Polskę.

czytaj
08 marca 2021

Cichoń Stallions Show 2021

Pokaz ogierów z naszej oferty przybrał w tym roku nieco inną formę, adresowaną głównie do widzów on-line, a wiele tygodni przygotowań przyniosło oczekiwany sukces!

czytaj
21 lutego 2021

Cichoń Stallions Show 2021 już za tydzień!

W sobotę 27 lutego, w naszym obiekcie odbędą się dwa niezwykle ciekawe wydarzenia hodowlane, które z całą pewnością stanowią ważny punkt w kalendarzu hodowców, planujących stanówkę w rozpoczynającym się sezonie.

czytaj
04 lutego 2021

Ogiery Cichoń Stallions dominują Finał Polowej Próby Dzielności Ogierów!

W pierwszej piątce klasyfikacji generalnej znalazła się cała trójka naszych młodych ogierów, wszystkie ze średnią ocen powyżej 8 punktów!

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle