Zamawiam nasienie
powrót 22 lipca 2021

Otwarty Czempionat Źrebiąt i Klaczy Ras Szlachetnych - międzynarodowe jury i 65.000 zł w puli nagród!

TC Equestrian, czyli działające wspólnie przy organizacji eventów hodowlanych firmy Cichoń Stallions i Tyszko Horses, zapraszają 21 sierpnia do Radzionkowa na 2. edycję Otwartego Czempionatu Źrebiąt Ras Szlachetnych, czyli wystawy hodowlanej dedykowanej źrebiętom wszystkich ras, opisanych księgach stadnych należących do WBFSH.

Formuła wydarzenia, które w zeszłym roku cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem (ponad 80 źrebiąt) została w tym roku rozszerzona także o Czempionat Klaczy Ras Szlachetny, dedykowany koniom z roczników 2017 i 2018.

Chcąc zachęcić Hodowców do podjęcia trudu przygotowania koni do wystawy i wygospodarowania czasu na przyjazd w niezwykle intensywnym sezonie, Organizatorzy dołożyli starań, by wydarzenie odbyło się na prawdziwe europejskim poziomie.

Gwarantuje to przede wszystkim rekordowa pula nagród wynosząca minimum 65.000 zł, w której znalazły się nie tylko cenne nagrody rzeczowe, takie jak nasienie z renomowanych stacji ogierów czy bony na usługi weterynaryjne w najlepszych klinikach, ale także finansowe.

Wysoką jakość i należyty obiektywizm gwarantuje międzynarodowa komisja sędziowska, w której znaleźli się: Marlena Gruca-Rucińska, Andrzej Matławski, Joris van den Oetelaar (Holandia), Bernard Demets (Belgia), Andre Hahn (Niemcy), Christoph F. Rowold (Niemcy).

Warto też podkreślić, że mając na względzie zapewnienie, szczególnie źrebiętom, należytego odpoczynku, Organizatorzy udostępnią stajnie już na 5 dni przed wydarzeniem, nie pobierając za pobyt dodatkowych opłat.

Należy również wspomnieć o odbywającej się dzień po Czempionacie selekcji do aukcji TC Online Auction, w której mogą wziąć źrebięta również nie biorące udziału w Czempionacie.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 2 sierpnia - formularz i instrukcja dostępne na stronie: zgloszenia.tyszkocichon.com

A szczegółowy regulamin znajduje się tutaj: www.tyszkocichon.com/regulamin/

Następny artykuł

Top Dressage Talents 2021 - fantastyczne wyniki naszych ogierów

czytaj
Poprzedniu artykuł

Casallcento PS bezbłędny w swoim międzynarodowym debiucie

czytaj
Zobacz również
22 lipca 2021

Top Dressage Talents 2021 - fantastyczne wyniki naszych ogierów

Heiline’s Zanzier i Brix Falcon potwierdziły swoją jakość podczas Sportowego Czempionatu Ujeżdżeniowego w Poczerninie

czytaj
19 lipca 2021

Casallcento PS bezbłędny w swoim międzynarodowym debiucie

Nasz 5-letni ogier przez 3 dni zaliczał czyste przejazdy podczas CSIYH w Biskupcu, a finał, rozgrywany na wysokości 120cm, zakończył na wysokim 6. miejscu.

czytaj
06 lipca 2021

Sukces potomstwa ogierów #Cichoń #Stallions!

W weekend otrzymaliśmy radosne wieści prosto z Józefina, gdzie odbywał się V Młodzieżowy Czempionat Hodowlany Koni Wszystkich Ras.

czytaj
04 lipca 2021

C-Quattro PS (Chacoon Blue x Quttro B ) z kwalifikacją do Mistrzostw Polski Młodych Koni w dwóch dyscyplinach!

Po niezwykle udanych zeszłotygodniowych eliminacjach MPMK-B w Michałowicach, gdzie C-Quattro PS zwyciężyły w swojej kategorii z notą 8,4 pkt, w tym tygodniu postanowiliśmy przetestować predyspozycje dresażowe naszego ogiera, który od pierwszych treningów imponował nam swoim ruchem i chęcią do współpracy z jeźdźcem.

czytaj
01 lipca 2021

Ala Mikołajczyk i Furstentraum zwycięzcami Akademickich Mistrzostw Polski!

W dniach 28-30.06 ośrodek Cichoń Dressage już po raz 5. gościł jedną z najważniejszych imprez jeździeckich sezonu - Akademickie Mistrzostwa Polski, organizowane przez AZS Uniwersytetu Śląskiego.

czytaj
29 czerwca 2021

Kolejne sukcesy naszych ogierów

Nasze ogiery wygrały w klasyfikacjach łącznych eliminacji Mistrzostw Polski Młodych Koni w Michałowicach!

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle