Zamawiam nasienie
powrót 14 kwietnia 2023

Baszmir AA zwycięża w Kwalifikacjach do hodowli PZHK!

Młody małopolski ogier, który kilka dni temu zawitał do naszej stajni, wywalczył dziś licencję hodowlaną, zostając najlepszym przedstawicielem ogierów zaawansowanych w krew!

Niedawno informowaliśmy o tym, że do stawki naszych reproduktorów dołączył wyjątkowo utalentowany małopolski ogier - Baszmir AA

Koń ten ma na swoim koncie zwycięstwo w Młodzieżowym Czempionacie Koni Małopolskich w Białce 2022 oraz Śląsko-Opolskim Czempionacie Koni Ras Szlachetnych w Radzionkowie, gdzie właśnie zwrócił naszą uwagę. Kilka dni temu zawitał w progach naszej stacji, a dziś do swojego CV dołączył kolejny sukces - zdobycie licencji hodowlanej PZHK i tytuł najlepszego ogiera w grupie C, czyli ogierów zaawansowanych w krew.

Komisja przyznała naszemu podopiecznemu m.in. 7,5 pkt za skoki i pokrój, oraz 8 pkt za typ! Tym samym Baszmir AA zostaje pełnoprawnym członkiem kolekcji Cichoń Stallions i już na dniach, po przejściu badań weterynaryjnychzostanie udostępniony dla Hodowców!

Cena stanówki wynosić będzie 1500 zł i tradycyjne podzielona na dwie raty: 600 zł płatne przy pierwszej wysyłce nasienia + 900 zł II raty po potwierdzeniu źrebności. Oferta, podobnie jak w przypadku pozostałych ogierów Cichoń Stallions, będzie objęta gwarancją żywego urodzenia!

Następny artykuł

Cascado bezbłędny w debiucie, Brix Falcon z kolejnym zwycięstwem

czytaj
Poprzedniu artykuł

Baszmir AA w stacji Cichoń Stallions

czytaj
Zobacz również
18 kwietnia 2024

CONKANNO PS wygrywa w Mühlen

Zaimponował stylem i możliwościami.

czytaj
15 kwietnia 2024

Ogiery Cichoń Stallions na wrocławskich Partynicach

W miniony weekend trójka naszych reproduktorów - Dolce Amaro PS, Face Time PS i Baszmir uczestniczyła w Pokazie Ogierów Hodowlanych organizowanym przez Dolnośląski Związek Hodowców Koni.

czytaj
11 kwietnia 2024

Diablue PS wygrywa konkurs w Mühlen

Diablue PS doceniony za styl skoku

czytaj
10 kwietnia 2024

Cascado z kolejnymi udanymi startami!

Dzięki pięknej kwietniowej pogodzie wystartował sezon otwarty, a nasz ogier z powodzeniem prezentował się na radzionkowskim parkurze

czytaj
22 marca 2024

Dolce Amaro PS zwycięzcą Kwalifikacji do hodowli PZHK

Baszmir AA najlepszym ogierem małopolskim Polowej Próby Dzielności

czytaj
11 marca 2024

Baloutaire PS
w doskonałej formie

Baloutaire PS i Philip Rüping znowu wygrywają Grand Prix

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle
Warunki stanówki partnerów
Adamus & Tyszko & Orea Equestrian