Zamawiam nasienie
powrót 21 marca 2023

Baszmir AA w stacji Cichoń Stallions

Z radością informujemy o pozyskaniu do naszej stacji wyjątkowego ogiera, który jak liczymy wkrótce zasili naszą skokową kolekcję reporduktorów

Hodowla koni małopolskich w Polsce, choć ma świetne tradycje i dostarczyła światowi sportu wielu doskonałych koni, w ostatnich latach przeżywa niewątpliwy regres. Dlatego też gdy na horyzoncie pojawił się przedstawiciel tej rasy, który nie tylko zdominował Narodowy Młodzieżowy Czempionat Koni Małopolskich w Białce 2022, ale także zwyciężył w mocnej stawce koni z zagranicznymi rodowodami podczas Śląsko-Opolskiego Czempionatu Koni Ras Szlachetnych w Radzionkowie, gdzie wzbudził zachwyt zachodnich specjalistów, wiedzieliśmy, ze taka okazja może się nie powtorzyć!

Dziś z radością przedstawiamy kandydata do skokowej kolekcji Cichoń Stallions - ogiera Baszmir AA, który już za kilka tygodni powalcz o licencję PZHK podczas Kwalifikacji Ogierów do Hodowli i jak liczymy dołączy do grona naszych reproduktorów, będąc nie tylko doskonałą propozycją dla hodowców koni małopolskich, ale również dla tych, którzy poszukują konia o świetnych możliwościach skokowych, nieprzeciętnym eksterierze i niepospolitym rodowodzie.

Zapraszamy do śledzenia losów tego ogiera na naszych mediach społecznościowych, a tymczasem zachęcamy do obejrzenia jego występu podczas Śląsko-Opolskiego Czempionatu Koni Ras Szlachetnych, gdzie uzyskał oceny: 8,5 pkt za typ, 8,6 pkt za pokrój i 8,7 pkt za skoki luzem!

Link do filmu: https://youtu.be/S8j3xH0T-cg

Następny artykuł

Baszmir AA zwycięża w Kwalifikacjach do hodowli PZHK!

czytaj
Poprzedniu artykuł

Mateusz Cichoń Halowym Mistrzem Polski

czytaj
Zobacz również
18 kwietnia 2024

CONKANNO PS wygrywa w Mühlen

Zaimponował stylem i możliwościami.

czytaj
15 kwietnia 2024

Ogiery Cichoń Stallions na wrocławskich Partynicach

W miniony weekend trójka naszych reproduktorów - Dolce Amaro PS, Face Time PS i Baszmir uczestniczyła w Pokazie Ogierów Hodowlanych organizowanym przez Dolnośląski Związek Hodowców Koni.

czytaj
11 kwietnia 2024

Diablue PS wygrywa konkurs w Mühlen

Diablue PS doceniony za styl skoku

czytaj
10 kwietnia 2024

Cascado z kolejnymi udanymi startami!

Dzięki pięknej kwietniowej pogodzie wystartował sezon otwarty, a nasz ogier z powodzeniem prezentował się na radzionkowskim parkurze

czytaj
22 marca 2024

Dolce Amaro PS zwycięzcą Kwalifikacji do hodowli PZHK

Baszmir AA najlepszym ogierem małopolskim Polowej Próby Dzielności

czytaj
11 marca 2024

Baloutaire PS
w doskonałej formie

Baloutaire PS i Philip Rüping znowu wygrywają Grand Prix

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle
Warunki stanówki partnerów
Adamus & Tyszko & Orea Equestrian