Zamawiam nasienie
Eur
1000 wg kursu EUR z dnia sprzedaży

Zenon

Wspaniały początek roli reproduktora

rasa holenderski koń gorącokrwisty KWPN
data urodzenia 2014
maść kara
wzrost 172
licencja Hann., Meckl.,, Old., Rhein., Westf., Zw. Płd. Niem,
zobacz wideo ogiera
Potomstwo
Zonik
Blue Hors Zack
Romanik
Rousseau
Orona
Romanov Blue Hors
Danja
Anna Frank VDL
Don Schufro
L'Actrice
Donnerhall
Fiesta
Lorentin I
Zaronda

Zenon zaprezentował wspaniałe pierwszy rocznik źrebiąt. W 2017 roku zajął trzecie miejsce na próbie dzielności w Adelheidsdorf z wysokimi ocenami i końcową 8,66 pkt.

Jego ojciec, Glock’s Zonik N.O.P. niedawno zdobył drużynowo srebrny medal z Edwardem Galem (NED) na Mistrzostwach Europy w Rotterdamie (NED) i zajął ósme i szóste miejsce w konkursach Grand Prix Special i Freestyle. Wcześniej zajął również ósme miejsce w finale Pucharu Świata w Göteborgu (SWE) i był najlepszym koniem holenderskiej drużyny na Światowych Igrzyskach Jeździeckich w Tryonie w USA w 2018 roku, zajmując siódme miejsce. Jest ojcem aktualnego Mistrza Świata Młodych Koni (6-letnie) i zeszłorocznego mistrza Niemiec ogiera Zucchero Gold (nazwa sportowa Zucchero OLD). W 2019 roku Zum Glück RS2 OLD, gwiazda P.S.I.Auction w 2017 roku, w 2019 r. zdobył złoty medal w Warendorf podczas Mistrzostw Niemiec Młodych Koni.

Ojciec matki, ogier Don Schufro, który dwukrotnie pojawia się w rodowodzie ogiera Zenon, zdobył z Andreasem Helgstrandem brązowy medal w drużynie olimpijskiej w Hong Kongu (HKG). Odcisnął on znaczne piętno na hodowli koni ujeżdżeniowych.

Babka ogiera Zenon, klacz L’Actrice jest pełną siostrą licencjonowanego ogiera L’Acteur, który odnosił sukcesy aż do poziomu Inter I.

Zenon jest przedstawicielem linii Holstein 4025.

"
Dalej
Wróć

Zobacz również

Szukasz wymarzonego ogiera?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
Szukaj

Dalej
Wróć

So Perfect

czytaj

Total McLaren

czytaj

Fürstenball

niezawodny ojciec najlepszych
źrebiąt i zdobywców
licencji hodowlanych

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle