Zamawiam nasienie
Stacja ogierów
Eur
800

Zauberlehrling PS

Mistrz Związku Oldenburskiego

rasa oldenburska
data urodzenia 2017
maść gniada
wzrost 168
licencja oldenburska, meklenburska, rheinlandzka, westfalska, związek południowych niemiec
Stacja ogierów Deckstation Schockemöhle
Nasienie
świeże
nasienie
zobacz wideo
Horsetelex Warunki Stanówki
Zonik
Zack
Romanik
Rousseau
Orona
Romanov
Dunja
So Fantastic
Sir Donnerhall I
Farah
Sandro Hit
Contenance D
Fürst Romancier
Santina

Zauberlehrling PS - premiowany ogier körungu w Redefin, który swoją karierę sportową rozpoczął od spektakularnego zwycięstwa w Czempionacie Oldenburga, gdzie za wszystkie 3 podstawowe chody otrzymał imponujące oceny 9,0 pkt. Również podczad próby dzielności w Schlieckau ogier ten otrzymał bardzo wysokie noty, okazując się koniem bardzo pojętnym w pracy pod siodłem.

Obok ogiera Zack, Romanov i Don Schufro, jego ojciec Glock’s Zonik N.O.P. łączy w sobie najlepsze prądy krwi, które wywarły trwały wpływ na duńską hodowlę koni ujeżdżeniowych i uczyniły z niej jedną z najlepszych na świecie. Jeżdżony przez Edwarda Gala, Glock Zonik N.O.P. poprowadził holenderską drużynę do srebrnego medalu na Mistrzostwach Europy w Rotterdamie (NED) i zajął szóste miejsce (Freestyle) i ósme (Special) w klasach indywidualnych. W finale mistrzostw świata w Göteborgu (SWE) para również zajęła ósme miejsce, natomiast w Grand Prix i Grand Prix Special w 2018 roku na Światowych Igrzyskach Jeździeckich w Tryonie w USA uplasował się na miejscu siódmym. Wśród jego 13 licencjonowanych w Niemczech ogierów szczególnie wyróżniają się: Zucchero Gold (nazwa sportowa: Zucchero OLD), Czempion Świata Młodych Koni w Ujeżdżeniu i Czempion Niemiec oraz Zum Glück RS2 OLD, Czempion Niemiec i gwiazda PSI Auction.

Matka ogiera Zauberlehrling PS OLD, klacz So Fantastic PS wielokrotnie plasowała się z miejscem w konkursach dla młodych koni, urodziła jego pełnego brata, który również uzyskał licencję hodowlaną i został sprzedany na PS Online Auction. Jej pełny brat Sir Santinos również zdobył licencję. Ojciec klaczy So Fantastic PS, ogier Sir Donnerhall I, dzięki bardzo dobrym wynikom swojego potomstwa startującego w konkursach Grand Prix, plasuje się w pierwszej dwudziestce rankingu WBFSH najlepszych reproduktorów ujeżdżeniowych świata. Jest on drugim wiceczempionem kwalifikacji ogierów, czempionem rejonu oldenburskiego, zwycięzcą próby dzielności, Wicemistrzem Świata Młodych Koni, czempionem Niemiec i zdobywcą premii głównej, ojcem ponad 100 licencjonowanych synów.

Babka ogiera Zauberlehrling PS OLD, klacz Farah dała licencjonowanego ogiera Harmony’s V-Plus, który uzyskał najwyższą cenę podczas 39. P.S.I. Auction, uczestniczył w Mistrzostwach Świata Młodych Koni oraz uplasował się na płatnym miejscu na Mistrzostwach Niemiec. W dalszych pokoleniach w rodowodzie ogiera Zauberlehrling PS OLD pojawiają się tak istotne dla hodowli ogiery jak Fürst Romancier i Sandro Hit.

Doskonałe, precyzyjnie skonstruowane pochodzenie, w połączeniu z wzorową jezdnością czynią z ogiera Zauberlehrling PS bardzo atrakcyjną propozycję hodowlaną!

Dalej
Wróć

Zobacz również

Szukasz wymarzonego ogiera?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
Szukaj

Dalej
Wróć

So Perfect

czytaj

Total McLaren

czytaj

Fürstenball

niezawodny ojciec najlepszych
źrebiąt i zdobywców
licencji hodowlanych

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle