Zamawiam nasienie
Stacja ogierów
Eur
1300

Vogue

rasa hanowerska
data urodzenia 2019
maść gniada
wzrost 174
licencja Holst. Meckl, Old., Rhein., Zw. Płd. Niem, Westf.
Stacja ogierów Helgstrand Dressage
Nasienie
świeże
nasienie
zobacz wideo
Horsetelex Warunki Stanówki
Vitalis
Vivaldi
Tolivia
Krack-C
Renate Utopia
D-Day
Nalivia
Fräulein
Fidertanz
Sandro's Daughter
Fidermark NRW
Reine Freude
Sandro Hit
Montery

OGIER TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNY V-ce Czempion Liencjonowania w Westfalii

„Wyposażony w dużo ducha i ducha. W ruchach wszystkich pierwszorzędnych: siła, wrażenie, motoryka, niesamowita swoboda barków. Stabilny wygląd, dobra muskulatura, szeroka dojrzałość – absolutnie przyciągający wzrok”, dyrektor hodowli Westfalii Thomas Münch był pod ogromnym wrażeniem swojego komentarza na temat licencji 2021 w Münster-Handorf. Vogue był ulubieńcem tłumu i był niesiony oklaskami, jako nowo koronowany rezerwowy mistrz.

Ojciec Vitalis był zwycięzcą ogierków 2007 w Holandii, 2009 rezerwowym zwycięzcą licencji NRW, 2010 zwycięzcą indeksu ujeżdżeniowego HLP, 2012 w mistrzostwach świata koni ujeżdżeniowych i finale Pavo Cup, 2013 mistrzem USA i ponownie z rekordem ilość punktów do kwalifikacji do Mistrzostw Świata Koni Ujeżdżeniowych, aw 2014 roku miał siedem lat i od razu wygrał międzynarodowy mały wyścig. Po powrocie do Niemiec w 2016 roku Vitalis wygrał finał Burg Pokal we Frankfurcie oraz konkurs Ogiera Roku na poziomie Inter I na Mistrzostwach Świata w Ermelo/NED. Wkrótce licencje uzyskało 70 jego synów, w tym nasz Champion Bundeschampion i Champion Hanoweru Vitalos. Pierwsze potomstwo odnosi sukcesy w Grand Prix. mistrzowie Vinay NRW/Ellen Richter. Zapora St.Pr.St. Fräulein W wyprodukował już Valdividana W (po Veneno), który pomyślnie przeszedł testy umiejętności konia ujeżdżeniowego.

Ojciec matki, Fidertanz, był zdobywcą licencji NRW 2004, trzyletnim wicemistrzem Bundeschampion, zwycięzcą HLP, kwalifikatorem Bundeschampionat, a następnie z powodzeniem awansował do Grand Prix. W 2021 otrzymał tytuł Ogiera Roku Hanowerskiego. Obecnie zajmuje siódme miejsce w rankingu WBFSH najlepszych reproduktorów ujeżdżeniowych świata. Na liście znajduje się około 60 licencjonowanych synów, w tym zdobywcy Grand Prix Foundation/Matthias Alexander Rath, Tannenhof's Fahrenheit/Anja Plönzke i Franziskus/Ingrid Klimke. Jego potomstwo jest bardzo wszechstronne, o czym świadczą Finest Fellow, który rywalizuje z Eleną Otto-Erley do CCIO4* oraz Fairytale, który wyprowadził Annę Lenę Schaaf do tytułu Wiceczempionki Europy w Malmö/SWE.

W rodowodzie znajduje się obecnie numer jeden wśród najlepszych buhajów ujeżdżeniowych na świecie, nasz główny reproduktor Sandro Hit. Na czwartym miejscu znalazł się Monte Carlo I, który spłodził m.in. My Fair Lady NRW, która zajęła szóste miejsce w Pucharze Świata pod Hubertusem Schmidtem, wygrała CHIO Aachen Freestyle i była druga w Mistrzostwach Niemiec. Prababka St.Pr.St. Monterey jest także matką zaawansowanego konia ujeżdżeniowego Sweet Diamond (po Sandro Hit) oraz klaczy Right on Time W (po Rosario). To dało licencjonowanego ogiera Bel-Air (po Belissimo M). Z linii żeńskiej pochodzą również konie ujeżdżeniowe stopnia zaawansowanego Montelino (po Monte Carlo I), Captain's Girl (po Captain) i Gucci Accenti (po Goldrausch II).

Dalej
Wróć

Zobacz również

Szukasz wymarzonego ogiera?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
Szukaj

Dalej
Wróć

So Perfect

czytaj

Total McLaren

czytaj

Fürstenball

niezawodny ojciec najlepszych
źrebiąt i zdobywców
licencji hodowlanych

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle