Zamawiam nasienie
Stacja ogierów
Eur
1000
Nowość 2023

Venturini

rasa oldenburska
data urodzenia 2020
maść kasztanowata
wzrost 172
licencja Old., Zw. Płd. Niem, Westf.
Stacja ogierów Helgstrand Dressage
Nasienie
świeże
nasienie
Vivino
Vivaldi
Desiree
Krack-C
Renate Utopia
Dancier
Fabienne
Royal Princess
Royal Classic
Fantastic
Royal Highness
First Lady
Fürst Piccolo
Welfin

Venturini idealnie wykorzystuje swoje ciało w ruchu. Ten młody, piękny ogier, zachwycał swoimi występami podczas Körungu Oldenburskiego. Mając wystarczającą ramę i poprawną budowę, nic nie stoi mu na przeszkodzie do osiągnięcia imponujących wyników, a dzięki świetnej żeńskiej stronie rodowodu, Venturini jest cenny również w aspekcie hodowlanym.

Venturini pochodzi z pierwszego rocznika reproduktora Vivino, który na aukcji w Verden osiągnął sensacyjny rekord cenowy 2,01 miliona euro, a następnie zdał duńską próbę dzielności z łącznym wynikiem 8,8 pkt. Obecnie przygotowuje się do pierwszych startów pod hiszpańskim jeźdźcem Gran Prix - Alejandro Asencio Mendezem. Z pierwszego rocznika jego potomstwa pochodzi wiele wybitnych źrebiąt, które osiągały wysokie ceny na aukcjach. Jako ojciec uznanych ogierów Vivino zadbiutował dzięki Czempionowi Körungu Viva Romance PS, oraz innym premiowanym i uznanym ogierom.

Matka - premiowana klacz Royal Princess plasowała się pod imieniem Royal Gold jako 4-latka w Czempionacie Hanowerskim. Jest półsiotrą drugiego V-ce Czempiona Körung Oldenburskiego 2020, Bowmore (po Bordeaux), oraz odnoszącego sukcesy na międzynaordowym poziomie Grand Prix konia Sephora S (po Sir Donnerhall II) / Patrick van der Meer/NED. Royal Princess dała w połączeniu Fürst Toto V-ce Czempiona Körung OLD 2021 - znajdującego się w naszej ofercie Fifty-Fifty, który w mocno obdzadzonej próbie dzielności DWB zajął 4. miejsce z wynikiem 848,0 pkt.

W rodowodzie odnajdujemy także ogiery Fürst Piccolo i Wolkenstein II.

Dalej
Wróć

Zobacz również

Szukasz wymarzonego ogiera?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
Szukaj

Dalej
Wróć

So Perfect

czytaj

Total McLaren

czytaj

Fürstenball

niezawodny ojciec najlepszych
źrebiąt i zdobywców
licencji hodowlanych

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle