Cena świeżego
nasienia

/
+ 8% VAT
Pln
1 rata
+
płatne po
potwierdzeniu
źrebności
Eur
800
zamawiam nasienie

Quickly

siła tkwi we krwi!

Ten młody, idealnie umięśniony młody ogier przykuwał uwagę podczas kwalifikacji w Vechcie, nie tylko wyglądem i skokami, ale doskonałą kombinacją prądów krwi, jakie można znaleźć w jego rodowodzie. Zadowolony, pewnie pokonywał przeszkody, mając cały czas pod kontrolą sytuację.

Jego ojciec Quickly de Kreisker sf, był jednym z najbardziej utalentowanych ogierów skokowych na świecie startując pod Abdelkebirem Ouaddarem, zajmując 13. miejsce na Jeździeckich Mistrzostwach Świata w 2014 w Caen i 11. miejsce w finale Pucharu Świata’ 2014 w Lyonie, oraz uczestnicząc w Igrzyskach Olimpijskich 2016 w Rio i zwyciężając w Paryżu, Doha i Chantilly. Sam pochodzi bezpośrednio po cennym ogierze Diamant de Semilly, a ojcem jego matki był świetny Laudanum xx, niezwykle ceniony w hodowli francuskiej. Quickly de Kreisker jest ojcem m.in. licencjonowanego, premiowanego ogiera Quickthago VDL.

Matka St.Pr.St. Gitania V z powodzeniem startowała w konkursach 140 cm. Jest pełną siostrą skoczka międzynarodowej klasy – General Guschtl / Angelique Rüsen i półsiostrą licencjonowanego ogiera Alposchino (po Argentinus) oraz skoczka Quidam’s Adel (po Quidam de Revel).

Ojciec matki, ogier Grandeur, jest trzykrotnym zwycięzcą Hamburg Derby, łącznie wygrał ponad 1,5 miliona marek. Jest z pewnością jednym z najlepszych ogierów skokowych swoich czasów. Z rodziny hanowerskiej klaczy Schwalbe II, oprócz ogiera Quickly, wywodzą się licencjonowane ogiery - Crazy True Color, Crazy Cocktail i Lavagon.

Podstawowe
informacje
rasa OS-International
data urodzenia 2017
maść gniada
wzrost 168
licencja os-international, meklenburska, rheinlandzka, westfalska, związek południowych niemiec
Quickly de Kreisker
Diamant de Semilly
Briseis d'Helby
Le Tot de Semilly
Venise Des Cresles
Laudanum xx
Nika du Nevada
Gitania V
Grandeur
Fair Lady
Gralsritter
Elba
Landadel
Farina
poznaj naszego
kolejnego ogiera