Zamawiam nasienie
Eur
1000 wg kursu EUR z dnia sprzedaży

Homerun

rasa westfalska
data urodzenia 2018
maść gniada
wzrost 173
licencja Holst., Meckl., Old., Rhein., Westf., Zw. Płd Niem.
zobacz wideo ogiera
Potomstwo
Henkie
Alexandro P
Beaujamanda
Koss
Itilde
Upperville
Jamanda
Ricarda
Sir Donnerhall I
Talysha-Rubina M
Sandro Hit
Contenance D
Rohdiamant
Tanjola

Homerun to bardzo wyjątkowy ogier, jeśli chodzi o pochodzenie i uzdolnienia. To ogier w dużych ramach odziedziczonych po swoich przodkach rasy Gelderland i spektakularnym ruchu ze swobodną łopatką, naturalną równowagę i potężną dynamiką, którą przekazali mu: Henkie, Sir Donnerhall i Rohdiamant.

Jego ojcem jest Czempion Ogierów Gelderland i zwycięzca próby dzielności ogierów - Henkie, który jako pierwszy przedstawiciel swojej rasy otrzymał pozwolenie na krycie klaczy zarejestrowanych w Związku Oldenburskim. Był czempionem źrebiąt w Holandii, a w 2017 roku, dosiadany przez swoją trenerkę Adelinde Cornelissen (NED), zajął szóste miejsce na Mistrzostwach Świata Młodych Koni w Ujeżdżeniu w kategorii koni 5-letnich. Wygrał także finał serii konkursów dla ogierów w Hertogenbosch (NED). W 2018 roku zajął ósme miejsce w finale Mistrzostw Świata Młodych Koni w kategorii 6-latków, zajmując drugie miejsce w kwalifikacjach. W 2019 roku zajął szóste miejsce w Mistrzostw Świata Młodych Koni w Ermelo (NED).

Jego matka St.Pr.St. Ricarda dała również ujeżdżeniowego konia klasy intermediate (M**) Fürst Filou (po Fürst Romancier). Jego babka, klacz Talysha-Rubina M to matka wał. Fiderstern (po Fidertanz), który odnosi międzynarodowe sukcesy w zawodach kategorii młodych jeźdźców i w Małych Rundach.

Z tej samej rodziny oldenburskiej Stamm 189 pochodzi ogier Dante’s Stern DSP, a także konie klasy Pr. St. Georg i Inter jak klacz Serafina (po Sunny Boy), Don Lago ( po Don Romantic) i wał. His Royality M (po His Highness).

"
Dalej
Wróć

Zobacz również

Szukasz wymarzonego ogiera?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
Szukaj

Dalej
Wróć

So Perfect

czytaj

Total McLaren

czytaj

Fürstenball

niezawodny ojciec najlepszych
źrebiąt i zdobywców
licencji hodowlanych

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle