Zamawiam nasienie
Eur
1600 wg kursu EUR z dnia sprzedaży

Donkey Boy

rasa duński koń gorącokrwisty DWB
data urodzenia 2012
maść gniada
wzrost 170
licencja Hann., Holst., Meckl., Old, Rhein., Westf., Zw. Płd Niem., DWB
zobacz wideo ogiera
Potomstwo
ERA Dancing Hit
UNO Don Diego
Sumatra Hit
Dressage Royal
UNO Frederica
Sandro Hit
Cinderella
Søbakkehus Kamilja
Milan
Khiwa
Michellino
Chianti Skovvang
Kawango
Amadi Nørgaard

Ze swoją doskonałą prezencją i spektakularnymi chodami, Donkey Boy to ogier, który od razu wpada w oko. Jego niezwykle dynamiczna kariera rozpoczęła się w 2015 r. kiedy zdobył premię podczas licencjonowania ogierów DWB, aby następnie wygrać próbę dzielności, zdobywając m.in. notę 9,5 pkt za stęp i galop. Dwokrotnie zwyciężał w Mistrzostwach Danii, w roku 2018 był finalistą Mistrzostw Świata Młodych Koni, a rok później, jako 7-latek sięgnął po srebrny medal tej najważniejszej w sezonie imprezy hodowlanej. W 2020 r. prezentował się już na poziomie Intermediate I, zdobywając wyniki przekraczające 75%.

To niezwykle nowoczesny i wyrazisty ogier, który swoją jakość przekazuje potomstwu, wśród którego Hesselhøj Downtown został w 2020 r. najlepszym 4-letnim koniem w Danii. Z pierwszego rocznika potomstwa doczekał się również 2 uznanych synów.

Donkey Boy wywodzi się z najlepszych linii hodowlanych w Danii. Jego ojciec, ERA Dancing Hit, był zwycięzcą Korungu i Próby dzielności, jak również zdobył złote odznaczenie hodowlane związku DWB.

Matka, Søbakkehus Kamilja, to piąta elitarna klacz w prostej linii z tego samego łączenia, sama z sukcesami w sporcie do klasy S. Jej ojciec Milan, wygrał złoty medal jako najlepszy 3 i 4-latek, a następnie doszedł do poziomu Grand Prix.

"
Dalej
Wróć

Zobacz również

Szukasz wymarzonego ogiera?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
Szukaj

Dalej
Wróć

So Perfect

czytaj

Total McLaren

czytaj

Fürstenball

niezawodny ojciec najlepszych
źrebiąt i zdobywców
licencji hodowlanych

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle