Zamawiam nasienie
Eur
1300 wg kursu EUR z dnia sprzedaży

Darling's Dream

rasa westfalska
data urodzenia 2018
maść skarogniada
wzrost 170
licencja Holst., Meckl., Old., Rhein., Westf., Zw. Płd Niem.
Diamond Deluxe
Diamond Magic
Sunshine Lady
Diamond Hit
Ralatea
Samarant
Florida
Lissara
Lissaro
Lantana
Lissabon
Marquesta
Labrador
Rigoletto

Darling's Dream, obdarzony urokiem, piękną budową w tym wspaniałym łączeniem szyi, i doskonałymi kątami w nogach. Jest Wice-czempionem licencjonowania w Westfalii gdzie poza wymienionymi wyżej cechami zaimponował jury także pewnością siebie i odpowiednim do swojego wieku stopniem dojrzałości. Przyciągnął tym także uwagę naszych partnerów, którzy oniemiali jego blaskiem wylicytowali go za 600 000, a więc za drugą najwyższą kwotę.
Darling's Dream, potomek Diamond Deluxe z jego pierwszego sezonu reprodukcji. Ojciec może poszczycić się sukcesami sportowymi w konkursach młodych koni, a także fenomenalnym rodowodem, w którym dopatrzymy się takich gwiazd światowej hodowli jak Diamond Hit i Don Schufro.
Matką jest premiowana klacz Lissara, pół-siostra uznanego ogiera Planeur, wywodząca się od potrójnego Mistrza Niemiec i Wice-czempiona Świata Młodych Koni, Lissaro Van de Helle.
Doskonałe podstawy do przyszłych sukcesów tego prospekta nie podlegają dyskusji. Rewelacyjna budowa świadcząca o jego niemal nieograniczonych możliwościach, linia matki obfitująca w mistrzów, a także cena za jaką został kupiony, to wszystko zwiastuny wielkich triumfów reproduktora Darling's Dream.

"
Dalej
Wróć

Zobacz również

Szukasz wymarzonego ogiera?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
Szukaj

Dalej
Wróć

So Perfect

czytaj

Total McLaren

czytaj

Valverde

czytaj

Fürstenball

niezawodny ojciec najlepszych
źrebiąt i zdobywców
licencji hodowlanych

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle