Zamawiam nasienie
Eur
1300 wg kursu EUR z dnia sprzedaży

Danciero

rasa hanowerska
data urodzenia 2016
maść kara
wzrost 168
licencja DWB, oldenburska, hanowerska, rheinlandzka, westfalska, związek południowych niemiec
zobacz wideo ogiera
Potomstwo
Dancier
De Niro
Lacarna TS
Donnerhall
Alicante
Lancier
Espina
Floris
Floriscount
Ronja
Florencio I
Arkona
Rascalino
Fee

Zwycięzca Körungu Westfalskiego w roku 2018, gdzie serca komisji oraz publiczności zdobył prezentując optymalne, naturalne chody – obszerny stęp, kłus z ponadprzeciętną swobodą łopatki oraz dynamiczny galop z tendencją „pod górę”. W roku 2019 zdobył premię duńskiego związku DWB, a następnie, pod koniec sezonu, zajął II miejsce w teście 35-dniowym DWB. W latach 2019-2020 do swoich osiągnięć dołączył dwukrotne zwycięstwo w Mistrzostwach Hanoweru.

Jego ojciec – Dancier, to czempion Körungu Hanowerskiego w roku 2004, a następnie zwycięzca próby dzielności w roku 2005 i brązowy medalista Bundeschampionatu z roku 2006. Osiągał sukcesy w sporcie do poziomu klasy CC, a w hodowli pozostawił liczne, święcące w ostatnich latach triumfy potomstwo, które imponuje przede wszystkim wzorową jezdnością. Matka og. Danciero to premiowana klacz hanowerska, córka słynnego ogiera Floriscount, który odnosił sukcesy aż do poziomu Grand Prix.

Karierę ogiera Danciero z podziwem obserwujemy od chwili wygrania körungu pod koniec 2018 r. – szczególnie cenimy w nim to, że podczas pracy pod siodłem nie utracił swojego naturalnego, swobodnego ruchu, jak również jego wzorową jezdność – to właśnie te cechy czynią z niego konia z predyspozycjami do najwyższych osiągnięć sportowych, a mając na względzie również fenomenalnie skonstruowany rodowód, bardzo ciekawego reproduktora.

"
Dalej
Wróć

Zobacz również

Szukasz wymarzonego ogiera?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
Szukaj

Dalej
Wróć

So Perfect

czytaj

Total McLaren

czytaj

Fürstenball

niezawodny ojciec najlepszych
źrebiąt i zdobywców
licencji hodowlanych

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle