Zamawiam nasienie
powrót 09 czerwca 2023

Polska ekipa ujeżdżeniowa z awansem na Igrzyska Olimpijskie!

Podczas Pucharu Narodów w węgierskim Pilisjaszfalu nasi reprezentanci - Mateusz i Herzregent mieli okazję współtworzyć jeden z największych sukcesów w historii polskiego ujeżdżenia

Podczas zawodów rangi międzynarodowej w węgierskim Pilisjászfalu miały rozstrzygać się losy drużynowej kwalifikacji olimpijskiej grupy C, gdzie do rywalizacji przystąpiły trzy 4-osobowe ekipy: Węgry, Izrael i Polska.

W składzie tej ostatniej znalazł się Mateusz i Herzregent, którzy po ostatnich dobrych startach na Halowych Mistrzostwach Polski i CDI-W w Olomouc, zdobyli uznanie w oczach Trenera Kadry i otrzymali swoją szansę by wspomóc polski zespół w tym niezwykle ważnym starcie.

Ze swojego zadania wywiązali się doskonale - startując jako pierwsi w ekipie osiągneli wynik 67,9% pokonując sowich bezpośrednich rywali z pozostałych zespołów. Co więcej w finalnej klasyfikacji był to drugi najwyższy wynik w polskiej ekipie, który bezpośrednio przyczynił się do historycznego sukcesu - drużynowego awansu na Igrzyska Olimpijskie!

Wielkie brawa dla wszystkich członków zespołu: Marty Sobierajskiej, Magdaleny Jury i Żanety Skowrońskiej, oraz wszystkich zaangażowanych w ten sukces!

Następny artykuł

Fantastyczne wyniki naszych ogierów w eliminacjach MPMK

czytaj
Poprzedniu artykuł

Cascado bezbłędny w debiucie, Brix Falcon z kolejnym zwycięstwem

czytaj
Zobacz również
23 maja 2024

Bezkonkurencyjny Ebano i Face Time PS meldują się w finałach MPMK

Podczas zawodów w podkrakowskim Fecimiechu nasze młode ogiery zdobyły kwalifikacje do Mistrzostw Polski Młodych Koni

czytaj
05 maja 2024

Cichoń Foals Online Auction 2024

Tegoroczną agendę aukcyjną poszerzamy o nowe wydarzenie, jakim będzie dedykowana urodzonym w pierwszej części sezonu źrebiętom aukcja online, która odbędzie się w dniach 6-8 czerwca

czytaj
05 maja 2024

Świetne występy dwóch ogierów z Deckstation Schockemöhle

30 kwietnia 2024

Świetna forma na zawodach w Jakubowicach!

Nasza skokowa ekipa w składzie Challco PS, Cascado i córka og. Caroly - Cartula PS, świetnie spisywała się w miniony weekwnd

czytaj
29 kwietnia 2024

Potomstwo Cichoń Stallions błyszczy w Jarużynie!

Dwa miejsca na podium klasyfikacji koni ujeżdżeniowych oraz zwycięstwo i drugie miejsce wśród koni o rodowodach skokowych to bilans występów potomstwa ogierów z naszej oferty podczas Dni Polskich Koni Sportowych w Jarużynie!

czytaj
27 kwietnia 2024

EXPECTATION PS wygrywa kwalifikację koni
5-letnich !

Jeden z najlepiej zapowiadających się synów Escamillo odnosi pierwszy sukces w tym roku .

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle
Warunki stanówki partnerów
Adamus & Tyszko & Orea Equestrian