Zamawiam nasienie
powrót 12 kwietnia 2021

Polecamy lekarzy weterynarii

Znalezienie lekarza weterynarii, specjalizującego się w rozrodzie nie zawsze okazuje się proste...  

Sezon hodowlany nabiera tempa, a jak pokazują nasze doświadczenia, nawet mniejsi Hodowcy coraz częściej decydują się na klasowe ogiery i zakup świeżego nasienia, zamiast krycia naturalnego do tego potrzebny jest jednak doświadczony lekarz weterynarii, specjalizujący się w rozrodzie, a znalezienie takiego nie zawsze okazuje się proste... Aby pomóc Hodowcom stworzyliśmy nowoczesne i wygodne narzędzie do wyszukiwania specjalistów w każdym zakątku Polski - interaktywną mapę dostępną na naszej stronie:

https://cichonstallions.pl/weterynarze-kliniki/

Znaleźli się na niej weterynarze, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować w poprzednich latach. Liczymy, że ta baza będzie się w najbliższych tygodniach dynamicznie rozwijać i na mapie znajdą się kolejni specjaliści - liczymy tu na Wasze rekomendacje i podpowiedzi, które możecie wysyłać w wiadomości prywatnej lub mailowo.

Również zainteresowani lekarze weterynarii, posiadający doświadczenie w zakresie rozrodu mogą się do nas zgłaszać, a z przyjemnością (i bez żadnych opłat) dodamy kolejny punkt na mapie Kontakt w sprawie bazy weterynarzy: k.wiszowaty@cichondressage.pl

Następny artykuł

515.000 euro za syna og. San Amour!

czytaj
Poprzedniu artykuł

Serdeczne życzenia wielkanocne od Zespołu Cichoń Stallions

czytaj
Zobacz również
24 czerwca 2021

Praktyki wakacyjne

Na czas wakacji (lipiec-sierpień) przyjmiemy na praktyki zmotywowanych miłośników hodowli i jeździectwa, chcących poszerzyć swoją wiedzę i nabyć nowe doświadczenie

czytaj
17 czerwca 2021

Dobra wiadomość dla Hodowców koni skokowych!

Po miesięcznej nieobecności spowodowanej pobytem w Deckstation Schockemöhle do Polski wraca V-ce Czempion Próby Dzielności 2021 - Diakato PS (Diaron x Stakkato).

czytaj
14 czerwca 2021

Fantastyczny weekend
w SK Ochaby!

Podczas eliminacji Mistrzostw Polski Młodych Koni rewelacyjnie spisał się Radius.

czytaj
08 czerwca 2021

Poradnik dla Hodowców

Ruszyła nasza seria poradników dla hodowców! Zwiększamy aktywność w serwisie YouTube.

czytaj
11 maja 2021

SANDRO HIT nie odpuszcza !

Bez wątpienia jednym z najlepszych reproduktorów – ojców koni ujeżdżeniowych na świecie pozostaje SANDRO HIT old 1993 (Sandro Song x Ramino) z oferty Deckstation Schockemöhle / Cichoń Stallions.

czytaj
03 maja 2021

II Otwarty Czempionat Źrebiąt Ras Szlachetnych

TC Equestrian, czyli połączone siły Tyszko Horses i Cichoń Stallions, po raz kolejny mają zaszczyt zaprosić na wydarzenie, którego pierwsza edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle