Zamawiam nasienie
powrót 17 grudnia 2020

Odszedł Totilas...

14 grudnia 2020 r. na wieczne pastwiska odszedł jeden z najwybitniejszych koni ujeżdżeniowych wszechczasów - ogier Totilas, który w duecie z Edwardem Galem przyprawiał nas o dreszcze podczas swoich widowiskowych przejazdów, bijąc kolejne światowe rekordy. Zasłużył się również w hodowli, pozostawiając liczne odnoszące sukcesy potomstwo.

W naszej ofercie pozostaje mrożone nasienie tej światowej gwiazdy, jak również wybitni synowie og. Totilas: Total McLaren, Total Hope i Top Gear.

Następny artykuł

Za nami selekcja do Tyszko & Cichoń Elite Auction 2021!

czytaj
Poprzedniu artykuł

Najlepsza oferta sezonu 2020!

czytaj
Zobacz również
02 kwietnia 2021

Serdeczne życzenia wielkanocne od Zespołu Cichoń Stallions

Wesołych Świąt spędzonych przede wszystkim w zdrowiu i wśród najbliższej rodziny.

czytaj
22 marca 2021

Iron z tytułem Czempiona Ogierów DWB 2021

4- letni syn ogiera Asgard's Ibiza zyskał najwyższe uznanie duńskiej komisji, natomiast spośród młodych ogierów należących do Helgstrand Dressage cztery uzyskały premię!

czytaj
16 marca 2021

Paul Schockemӧhle wyłącznym dysponentem nasienia og. Totilas

Sąd w Oldenburgu rozstrzygnął spór prawny na korzyść naszego niemieckiego partnera. Cichoń Stallions pozostaje wyłącznym dystrybutorem nasienia og. Totilas na Polskę.

czytaj
12 marca 2021

Rozpoczynamy współpracę z Hengstdepot Vornholt

Z radością informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z niemiecką stacją ogierów, która od tego sezonu będzie dystrybuować nasienie naszych czołowych reproduktorów na terenie Niemiec

czytaj
08 marca 2021

Cichoń Stallions Show 2021

Pokaz ogierów z naszej oferty przybrał w tym roku nieco inną formę, adresowaną głównie do widzów on-line, a wiele tygodni przygotowań przyniosło oczekiwany sukces!

czytaj
21 lutego 2021

Cichoń Stallions Show 2021 już za tydzień!

W sobotę 27 lutego, w naszym obiekcie odbędą się dwa niezwykle ciekawe wydarzenia hodowlane, które z całą pewnością stanowią ważny punkt w kalendarzu hodowców, planujących stanówkę w rozpoczynającym się sezonie.

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle