Zamawiam nasienie

Sprzedaż

Oddajemy w Wasze ręce nowy dział naszej strony, poświęcony sprzedaży i zawierający ogłoszenia dostępnych na rynku koni - począwszy od źrebiąt, do koni starszych, które pracują już pod siodłem, a nawet osiągają sukcesy na zawodach.

Jako podmiot działający na rynku hodowlanym, mamy doskonałe rozeznanie, co do dostępnych ofert "z pierwszej ręki", dzięki czemu możemy Wam zaoferować źrebięta i młode konie, pochodzące bezpośrednio od Hodowców, których pochodzenie i stan zdrowia jest przez nas weryfikowany przed zamieszczeniem ogłoszenia. Jeśli chodzi o konie starsze, są one przez nas sprawdzane również pod kątem użytkowym, dzięki czemu możemy być pewni wysokiej jakości przedstawionej Wam oferty.

filtruj według: typ: płeć: wiek:
50-70.000 zł

ZZ Top

Heiline's Zanzier / Kałkan

rok urodzenia: 2019
płeć: wałach
80-100.000 zł

Dalida

Sir Europe / Ron William

rok urodzenia: 2018
płeć: klacz
120 - 140.000 zł

Marcia

Franklin / Florestan I

rok urodzenia: 2017
płeć: klacz

Jak zamieścić ogłoszenie swojego konia?

Zbierz materiały

Zbierz materiały niezbędne do przygotowania oferty - przede wszystkim potrzebne będą dobrej jakości zdjęcia obrazujące budowę konia, oraz film w ruchu we wszystkich 3 chodach. Przygotuj także skan pierwszych stron paszportu oraz posiadaną dokumentację weterynaryjną.

Prześlij do weryfikacji

Prześlij materiały do nas na adres biuro@cichondressage.pl - skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów publikacji lub ewentualnego uzupełnienia materiałów. Oferujemy także pomoc przy wykonaniu materiałów foto-video.

Udostępnij ogłoszenie

Po pozytywnej weryfikacji ogłoszenie zostanie zamieszczone na naszej stronie. Udostępnij je na swojej stronie i w mediach społecznościowych, aby zwiększyć oglądalność i szanse na dotarcie do potencjalnych Klientów.

Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle