Zamawiam nasienie
Stacja ogierów
Eur
800
Nowość 2023

Sebastino PS

Doskonałe połączenie krwi Mistrza Świata - og. Sezuan i elitarnej klaczy Gesina.

rasa oldenburska
data urodzenia 2018
maść skarogniada
wzrost 168
licencja Meckl, Old., Rhein., Zw. Płd. Niem, Westf.
Stacja ogierów Deckstation Schockemöhle
Nasienie
świeże
nasienie
Secret
Sezuan
Seline
Zack
Don Romina
St. Moritz
Royal Star
Vesina PS
Vivaldi
Gesina
Krack C
Renate Utopia
Sir Donnerhall I
Gesine

Koń ujeżdżeniowy w pełnym tego słowa znaczeniu. Sebastino PS prezentuje nieprzeciętną elastyczność, aktywne, również na zakrętach, zadnie nogi, oraz dużo naturalnej kadencji. Z niezwykle wysokimi notami zdał test dla ogierów w Vechcie: 9,5 za galop, 9 za kłus i perspektywę, 8,8 za jezdność i 7,9 za stęp, co dało łączny wynik 8,82 i pozwoliło na zajęcie drugiego miejsca w silnej stawce.

W rodowodzie Sebastino PS spotyka się mistrzowska genetyka ogierów Secret, Sezuan i Zack, z jedną z najlepszych hodowlanych klaczy na świecie, którą jest Gesina.

Ojciec - Secret, sam będący synem potrójnego Mistrza Świata i odnoszącego suckesy do poziomu Inter I ogiera Sezuan, to zwyciezca testu 14-dniowego, V-ce Bundeschampion z roku 2017, V-ce Mistrz Świata z roku 2019 oraz Bundeschampion w sezonie 2020. Doczekał się blisko 40 uznanych ogierów, w tym zwycięzców licencji i premiowanych ogierów. Na Bundeschampionacie zwyciężył syn og. Secret - San to Alati, srebrne medale zdobyły konie Segantini i Sézane, a wśród plasujacych się finalistów znalazły się: San Escobar OLD, Sedamo K, So Dynamic und Best Sercet OLD.

Matka Vesina PS jest półsiostrą 10 uznanych ogierów, w tym Czempiona Oldenburga i finalistę Burg-pokal, odnoszącego sukcesy na poziomie Grand Prix og. For Romance I OLD, premiowanego, plasującego się na międzynarodowym poziomie Grand Prix og. For Romance II (oba po Fürst Romancier), a także zwycięskie ogiery  Feinrich (po Fürst Heinrich) i Viva Romance PS (po Vinino) oraz odnoszącego suckesy do poziomu S konia Golden Romance de Malleret PS (po Governor)/Helen Langehanenberg. Jej półsiostra Fasine OLD (po Fürst Romancier) została Mistrzynią Oldenburga, Bundeschampionką i rekordzistką aukcji PSI, a obecnie odnosi sukcesy do poziomu Inter II.

Ojciec matki Vivaldi wygrał Próbę Dzielności w Holandii, oraz Pavo Cup w 2007 r., a następnie pod Hansem Peterem Minderhoud/NED w roku 2008 i 2009 wygrywał serię konkursów dla ogierów KNHS/KWPN, gdzie otrzymywał 10 pkt za kłus. W międzynarodowym sporcie plasował się na poziomie Św. Jerzego, a w 2013 otrzymał podczas Körungu KWPN nagrodę VHO. Wśród jego wybitnych potomków wyróżnia się przede wszystkim ogiera Vitalis.

Dalej
Wróć

Zobacz również

Szukasz wymarzonego ogiera?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
Szukaj

Dalej
Wróć

So Perfect

czytaj

Total McLaren

czytaj

Fürstenball

niezawodny ojciec najlepszych
źrebiąt i zdobywców
licencji hodowlanych

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle