Zamawiam nasienie
Stajnia ogierów

Fürst Zonik PS


rasa oldenburska
data 2017
maść skarogniada
wzrost 168
licencja PZHK, oldenburska, meklemburska, reńska, westfalska, związek południowych niemiec
nasienie Świeże nasienie
Zobacz wideo ogiera
Horsetelex Warunki Stanówki
1000 EUR
+8% VAT

Genealogia

Opis ogiera

Zdobywca licencji i wybitny reproduktor

Fürst Zonik PS już od samego początku imponuje jako reproduktor, jego typowe i silnie poruszające się źrebięta są niezwykle poszukiwane.

Bardzo wysoką, bo 9,0, ocenę wystawił mu jeździec testowy, co świadczy o najwyższej jakości tego ogiera, która przejawia się w jezdności, chęci do pracy oraz ponadprzeciętnym ruchu. Jego chody także zostały ocenione na 9.0 podczas testu w Schlieckau.

Ojcem tego prospekta jest Oldenburski Czempion FÜRSTENBALL, finalista Mistrzostw Świata, Mistrz Niemiec. Odznaczony przez Związek OLD za spłodzenie 84 licencjonowanych ogierów, 264 premiowanych klaczy i ponad 1000 koni odnoszących sukcesy w sporcie, w tym 50 ze zwycięstwami i tytułami w zawodach wyższych klas.

Jego matka to spektakularna Zantana, z historią sukcesów w konkursach dla Młodych Koni, klacz sprzedana w grudniu 2019 podczas aukcji P.S.I. za 955 tysięcy euro. Warto wspomnieć o jej pół-siostrze, Neandra PS, która doczekała się syna Top Noir PS (po Top Gear OLD) także sprzedanego na PS Online Auction. Dziadkiem od strony matki jest reproduktor Glock's Zonik N.O.P. - jedna z najjaśniej świecących gwiazd duńskiej hodowli, którą gwarantuje obecność w rodowodzie takich czempionów jak Zack, Romanoc czy Don Schufro. Poza pochodzeniem o jego klasie świadczą wyniki w konkursach klasy Prand Prix pod Edwardem Galem.

Z pewnością wybór świeżego nasienia tak pięknego i wszechstronnie uzdolnionego reproduktora z ekskluzywnym i unikalnym rodowodem będzie decyzją, która niejednemu hodowcy przyniesie dumę i pozwoli poczuć smak zwycięstwa w licznych czempionatach.

Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle
Warunki stanówki partnerów
Adamus & Tyszko & Orea Equestrian