Zamawiam nasienie
Stacja ogierów
Eur
1000

Fürst Zonik PS

rasa oldenburska
data urodzenia 2017
maść skarogniada
wzrost 168
licencja oldenburska, meklenburska, rheinlandzka, westfalska, związek południowych niemiec
Stacja ogierów Deckstation Schockemöhle
Nasienie
Świeże
nasienie
zobacz wideo
Horsetelex Warunki Stanówki
Fürstenball
Fürst Heinrich
Maradonna
Florestan I
Dawina
Donnerhall
Marella
Zantana
Zonik
Sandra
Zack
Romanik
Sir Donnerhall I
Contana

Fürst Zonik PS - 9.0 to ocena jaką wystawił mu jeździec testowy. Świadczy to o najwyższej jakości tego ogiera, która przejawia się w jezdności, chęci do pracy oraz ponadprzeciętnym ruchu. Jego chody także zostały ocenione na 9.0 podczas testów w Schlieckau.

Ojcem tego prospekta jest Oldenburski Czempion Fürstenball, finalista Mistrzostw Świata, Mistrz Niemiec. Odznaczony przez Związek OLD za spłodzenie 84 licencjonowanych ogierów, 264 premiowanych klaczy i ponad 1000 koni odnoszących sukcesy w sporcie, w tym 50 ze zwycięstwami i tytułami w zawodach wyższych klas.

Jego matka to spektakularna Zantana, z historią sukcesów w konkursach dla Młodych Koni, klacz sprzedana w grudniu 2019 podczas aukcji P.S.I. za 955 tysięcy euro. Warto wspomnieć o jej pół-siostrze, Neandra PS, która doczekała się syna Top Noir PS (po Top Gear OLD) także sprzedanego na PS Online Auction. Dziadkiem od strony matki jest reproduktor Glock's Zonik N.O.P. To jedna z najjaśniej świecących gwiazd duńskiej hodowli, którą gwarantuje obecność w rodowodzie takich czempionów jak Zack, Romanoc czy Don Schufro. Poza pochodzeniem o jego klasie świadczą wyniki w konkursach klasy Prand Prix pod Edwardem Galem.

Fürst Zonik PS, ogier którego potomstwa świat nie może się już doczekać. Z pewnością wybór świeżego nasienia tak pięknego i wszechstronnie uzdolnionego reproduktora z ekskluzywnym i unikalnym rodowodem będzie decyzją, która niejednemu hodowcy przyniesie dumę i pozwoli poczuć smak zwycięstwa w licznych czempionatach.

Dalej
Wróć

Zobacz również

Szukasz wymarzonego ogiera?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
Szukaj

Dalej
Wróć

So Perfect

czytaj

Total McLaren

czytaj

Fürstenball

niezawodny ojciec najlepszych
źrebiąt i zdobywców
licencji hodowlanych

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle