Zamawiam nasienie
Eur
1000 wg kursu EUR z dnia sprzedaży

Fürst Zonik PS

rasa oldenburska
data urodzenia 2017
maść skarogniada
wzrost 168
licencja oldenburska, meklenburska, rheinlandzka, westfalska, związek południowych niemiec
zobacz wideo ogiera
Fürstenball
Fürst Heinrich
Maradonna
Florestan I
Dawina
Donnerhall
Marella
Zantana
Zonik
Sandra
Zack
Romanik
Sir Donnerhall I
Contana

Fürst Zonik PS - 9.0 to ocena jaką wystawił mu jeździec testowy. Świadczy to o najwyższej jakości tego ogiera, która przejawia się w jezdności, chęci do pracy oraz ponadprzeciętnym ruchu. Jego chody także zostały ocenione na 9.0 podczas testów w Schlieckau.

Ojcem tego prospekta jest Oldenburski Czempion Fürstenball, finalista Mistrzostw Świata, Mistrz Niemiec. Odznaczony przez Związek OLD za spłodzenie 84 licencjonowanych ogierów, 264 premiowanych klaczy i ponad 1000 koni odnoszących sukcesy w sporcie, w tym 50 ze zwycięstwami i tytułami w zawodach wyższych klas.

Jego matka to spektakularna Zantana, z historią sukcesów w konkursach dla Młodych Koni, klacz sprzedana w grudniu 2019 podczas aukcji P.S.I. za 955 tysięcy euro. Warto wspomnieć o jej pół-siostrze, Neandra PS, która doczekała się syna Top Noir PS (po Top Gear OLD) także sprzedanego na PS Online Auction. Dziadkiem od strony matki jest reproduktor Glock's Zonik N.O.P. To jedna z najjaśniej świecących gwiazd duńskiej hodowli, którą gwarantuje obecność w rodowodzie takich czempionów jak Zack, Romanoc czy Don Schufro. Poza pochodzeniem o jego klasie świadczą wyniki w konkursach klasy Prand Prix pod Edwardem Galem.

Fürst Zonik PS, ogier którego potomstwa świat nie może się już doczekać. Z pewnością wybór świeżego nasienia tak pięknego i wszechstronnie uzdolnionego reproduktora z ekskluzywnym i unikalnym rodowodem będzie decyzją, która niejednemu hodowcy przyniesie dumę i pozwoli poczuć smak zwycięstwa w licznych czempionatach.

"
Dalej
Wróć

Zobacz również

Szukasz wymarzonego ogiera?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
Szukaj

Dalej
Wróć

So Perfect

czytaj

Total McLaren

czytaj

Fürstenball

niezawodny ojciec najlepszych
źrebiąt i zdobywców
licencji hodowlanych

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle