Zamawiam nasienie
Stajnia ogierów

Everdi

Gwiazda międzynarodowych parkurów


rasa KWPN
data 2009
maść siwa
wzrost 167
licencja AES
nasienie mrożone nasienie
18/08/2022 ; London ; London Longines Global Champions Tour ; 511, Everdi, Vingralkova Sara ; friday csi5 1m55 ; Hamburg Giants ; Sportfot
700 EUR
+8% VAT

Genealogia

Verdi TN
Quidam de Revel
Clarissa
Jalisco B
Dirka
Landgraf I
Renaissance
Larissa I
Cassini I
Funny
Capitol I
Wisma
Lagos
Vorr.

Opis ogiera

Urodziwy, ekspresyjny, silny, chwytający za oko Everdi jest wielkim sportowcem obdarzonym wspaniałym sercem i jeszcze wspanialszym galopem. Potężne odbicie w skoku daje mu możliwości wygrywania na najwyższym poziomie. Obecnie nie jest już tylko wielkim skoczkiem, ale i obiecującym reproduktorem.

Everdi ciągle błyszczy na parkurach, prawie zawsze plasując się na płatnych miejscach. Wygrał Grand Prix na CSI2* Wrocław, zajął 8-me miejsce na 160 cm na CSI5* Monaco, był 5-ty na 150 cm podczas CSIO3* Uggerhalne, 6-ty podczas CSI4* Samorin i drugi na 145 cm na CSI4* w Poznaniu. Zdobył również tytuł Halowego Mistrza Polski w 2018 roku w Sopocie.

Jego ojcem jest wspaniały skoczek – ogier Verdi TN, który wygrał ponad 2,5 miliona euro, wygrywając m.in. złot medale na Mistrzostwach Europy i Świata, oraz zwyciężając w innych międzynarodowych konkursach. Był nadal aktywny w sporcie mając 18 lat ! W 2021 w Rankingu WBFSH zajmował 10 miejsce w gronie najlepszych koni skokowych na świecie!

Matka ogiera Everdi, Larissa jest córką kolejnej legendy – ogiera Cassini, ojca tak wspaniałych koni jakimi były Eurocommerce Berlin, Cumano czy Carambole. Larissa jest też babką skoczka klasy S** Quel Quidam.

Strona żeńska rodowodu wywodzi się z holsztyńskiej rodziny - Holst Stamm 4172, z której pochodziły takie ogiery hodowlane jak Balourado, Califax, Calimero, Corraldo, Hauptlord i Utah S.W.

18/08/2022 ; London ; London Longines Global Champions Tour ; 511, Everdi, Vingralkova Sara ; friday csi5 1m55 ; Hamburg Giants ; Sportfot
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle
Warunki stanówki partnerów
Adamus & Tyszko & Orea Equestrian