Zamawiam nasienie
Stajnia ogierów

Bon my Love


rasa oldenburska
data 2020
maść gniada
wzrost 170
licencja Meckl, Old., Rhein, Zw. Płd. Niem, Westf.
nasienie świeże nasienie

Genealogia

Opis ogiera

Z linii niezwykle zasłużonego ogiera Rohdiamant.

Młody ogier Bon my Love ma format, klasę i perspektywę, by kroczyć śladami swoich wybitnych przodków. Wyraźny typ konia ujedżeniowego, z elastycznymi, przechodzącymi przez ciało chodami oraz nieprzeciętną mechaniką tylnych nóg.

Jego ojciec Bonds rozpoczął karierę, jako Czempion Oldenburga. Następnie z wybitnymi notami (10 za galop, 9,5 za jezdność) wygrał oba Sportprüfungi (konkursy pozwalające na otrzymanie licencji hodowlanej). Prowadzony przez Beatrice Hoffrogge zaliczył w ostatnich latach obiecujacy debiut w klasie ciężkiej. Około 15 jego synów zdobyło licencje hodowlane. Wśród jego odnoszących sukcesy sportowe potomków można wyróżnić m.in Best Secret OLD, która pod Wibke Hartmann-Stommel została Mistrzynią Oldenburga i wywalczyła IV miejsce na Bundeschampionacie.

Matka, elitarna klacz Escada dała odnoszącego sukcesy na poziomie klasy M*- Form my Love - H (po For Romance I).

Ojciec matki -  San Amour I od lat zaliczany jest do najlepszych ujeżdżeniowych reproduktorów na świecie  – wg. rankingu WBFSH zajmuje aktualnie 16 pozycję. Tylko w Niemczech uznano aż 47 jego synów, a występujące w sporcie potomstwo San Amour występuje w kadrach narodowych wielu krajów, jak np. Ikke-Pia v/d Bergerhoeve/Lore Vandeborne/BEL czy San Ravallo/Carl-Lennart.

Babka, elitarna klacz Elektia’s Dream dała występującego na poziomie klasy S konia Sweet Pepper (v. Sir Donnerhall I).

W rodowodzie znajdujemy też takie gwiazdy hodowli koni ujeżdżeniowych, jak Dream of Love i Rubinstein I.

Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle
Warunki stanówki partnerów
Adamus & Tyszko & Orea Equestrian