Zamawiam nasienie
powrót 27 października 2023

Pierwsze miejsce dla CHAD BLUE PS i klaczy BALOUTINA HB!

W pierwszych kwalifikacjach siedmio- i ośmioletnich koni skokowych Patrick Stühlmeyer odniósł zwycięstwo dosiadając wspaniałego CHAD BLUE PS (na zdjęciu obok). Para pokonała parkur 135 cm - bardzo szybko i bez błędów.

Alexa Stais i Chatindera PS (po CHACCO-BLUE, hodowca: Lewitz Stud) zajęły szóste miejsce, a Eiken Sato z siedmioletnią klaczą Qualdoretta PS (hod. Lewitz Stud) uplasował się na dziesiątym miejscu. Jedenaste miejsce przypadło Tailormade Casallorette PS (po CASALLCO, hod. Lewitz Stud) pod Sörenem Pedersenem/DEN. Również na jedenastym miejscu uplasowała się Chilli Penny PS (hod. Gestüt Lewitz) ze Steffenem Eikenkötterem, a 13. miejsce zajął syn DIARADO - Dante (hodowca: Beekenhof GmbH & Co. KG).

W zawodach Youngster Tour dla koni sześcioletnich, córka BALOU DU ROUET – klacz Baloutina HB zwyciężyła w Oldenburgu, wyprzedzając córkę CHACOON BLUE. Baloutina HB i jej jeździec Nano Healy/IRL pokonali parkur w 58,08 sekundy, a Chica Bonita (po CHACOON BLUE) i Zascha Nygaard Andreasen/DEN w 59,86 sekundy.