HEILINE'S ZANZIER
POZNAJ
DON LUXURY
POZNAJ
GOLDFINGER
POZNAJ
FÜRST SAV
POZNAJ
FÜRSTENTRAUM
POZNAJ
LORD DJANGO
POZNAJ
SIR EUROPE
POZNAJ
CHANTRE NOIR
POZNAJ
PINK PIRATE
POZNAJ
ACTION BLUE
POZNAJ
ALL STAR
POZNAJ
BALOU DU ROUET
POZNAJ
BALOUTAIRE
POZNAJ
BIG STAR
POZNAJ
CAROLY
POZNAJ
CASALLCO
POZNAJ
CASANOVA
POZNAJ
CHACFLY PS
POZNAJ
CHACGRANO
POZNAJ
CHACOON BLUE
POZNAJ
CLEAR HEART
POZNAJ
CONTHARGOS
POZNAJ
DIARADO
POZNAJ
DIARON
POZNAJ
FOR LAUBRY
POZNAJ
KANNAN
POZNAJ
KANNDARCO
POZNAJ
STAKKATO'S GOLDEN
POZNAJ
STAKKATOL
POZNAJ
TALAN
POZNAJ
VARIHOKA DU TEMPLE
POZNAJ

OGIER SKOKOWY
PAUL SCHOCKEMÖHLE

Niemiecki Mistrz
w doskonałym typie

CAROLY

Jako wielokrotny zwycięzca konkursów skokowych i zwycięzca Mistrzostw Deister w Dobroch, Caroly zakwalifikował się do Mistrzostw Niemiec i wygrał pod Bastianem Freese obie rundy kwalifikacyjne z wynikami 9,0 i 9,2 pkt zmierzając wprost do finału. W finale sędziowie ponownie przyznali mu noty powyżej 9,0 pkt za jego idealny styl, absolutną regularność, wyróżniające się skupienie i wspaniałą jezdność. Caroly zdobył tytuł Mistrza Niemiec w kategorii 5-letnich koni skokowych z oceną 18.8. W pierwszym roczniku źrebiąt Caroly dał potomstwo odnoszące sukcesy skokowe, a także licencjonowanego ogiera Caro Gold.

Jego ojciec Calido I, syn słynnego og. Cantus jest jednym ze sztandarowych ogierów hodowli holsztyńskiej. Wśród jego potomstwa są Coupe de Coeur, na którym startowali Rene Hebbel/GER, Ludger Beerbaum/GER i Henrik von Eckermann/SWE, który był piąty w Mistrzostwach Europy i trzykrotnie był Mistrzem Niemiec, Nobless M, wraz z Piusem Schwitzerem/SUI w trzeciej zespołowo ekipie olimpijskiej i Eurocommerce Acapulco, wicemistrz Holandii pod Gerco Schröderem /NED. Jest jedynym z reproduktorów, którego potomstwo wygrało w Niemczech ponad 4 miliony euro. Licencje hodowlane uzyskało ponad 80 synów ogiera Calido I.

Matka ogiera Caroly – Cora dała oprócz niego licencjonowanego ogiera Corde Dacora (po Carrico), zwycięzcę wielu konkursów i Starfighter (po Stalypso), który zwycięża w międzynarodowych konkursach do 150 cm podobnie jak jego pełna siostra Springwonder. Podobnie jak Calido I, ojciec matki – Contendro I również zalicza się do grona ogierów, których potomstwo charakteryzuje wybitna skoczność i wszechstronność. Ten zwycięzca próby dzielności ogierów dał prawie 70 licencjonowanych synów. W roku 2013 został najmłodszym ogierem jaki znalazł się w dziesiątce najlepszych reproduktorów skokowych świata. W dalszych generacjach rodowodu ogiera Caroly pojawiają się takie znakomitości jak Peter Pan (po Pilot), Pik König, Graphit, Gotthard, Frustra II i Dominus.

Caroly pochodzi z szeroko rozgałęzionej hanowerskiej rodziny klaczy Jasminblatt, która wydała licencjonowanego ogiera Action Blue i takie skoczki o międzynarodowej renomie jak Garlic statujący pod Wilhelmem Johannsmannem, Prestige, którego dosiadał Franke Sloothaak czy Stella pod Meredith Michaels Beerbaum.

Licencje dla związków:
OS-International, Meklemburskiego, Nadreńskiego, Westfalskiego, Hanowerskiego, Południowych Związkach Niemieckich.

ROK URODZENIA2009 r.

WZROST172 cm

Calido Cantus A Coletto I
Monoline
Baroness Coriander
Kollet
Cora Contendro I Contender
Bravo
Pasadena Peter Pan
Pikperie
CENA ŚWIEŻEGO NASIENIA

€ 800

+8 % VAT