Zamawiam nasienie

Sprzedaż

Viking Horn ANK Z

Data wystawienia: 28.09.2022
   
Lokalizacja: Aleksandra Naleszkiewicz-Kędra, Radzyń Podlaski
Numer telefonu: 661131166
8000 euro
30 - 40.000 zł
Skontaktuj się
Typ skokowy Rasa zangersheide Płeć ogier Rok urodzenia 2022 Wzrost nie dotyczy Maść gniada Inne cechy
 • bezpośrednio od Hodowcy
 • świetny, wypełniony międzynarodowymi gwiazdami rodowód
 • bezproblemowy w obsłudze
 • uczestnik wystaw i czempionatów dla źrebiąt
Opis

Opisany w księdze zangersheide ogierek Viking Horn ANK Z zapowiada się na przyszłościowego skoczka, świetnie galopuje i odważnie pokonuje wszelkie przeszkody przed sobą.

Jest synem dzielnego i bardzo utalentowanego skoczka klasy Grand Prix, ogiera Varihoka du Temple, który pod Patrickiem Stühlmeyerem osiągnął wiele znaczących sukcesów, w tym zwycięstwa w Grand Prix Opglabbeek/BEL i Neustadt/D./GER, drugie miejsce w Grand Prix Hagen aTW/GER, trzecie miejsce w Pucharze Narodów Rzymu/ITA oraz w Grand Prix Neumünster/ GER (również finał Riders Tour), czwarte miejsce w Pucharze Narodów Pragi/SZE i ósme miejsce w Grand Prix Berlina/GER. Charakteryzuje go dokładność skoku i niezwykła siła, bardzo dobra współpraca z jeźdźcem i staranność.

Matka prezentowanego ogierka, Hornellaia jest półsiostrą kilku utalentowanych koni skokowych: ogiera Bogota ‘BZ (skoki 140 cm), oraz Corlight, Diamante dei Setteborghi, Tresor dei Setteborghi i Blanket dei Setteborghi, które startowały na poziomie M* i M**. Hornellaia jest córką fantastycznego skoczka Dallas VDL, nowoczesnego ogiera obdarzonego dobrymi chodami, talentem do skoków – świetnie znajduje miejsce odbicia, ma niesłychaną siłę i jest bardzo ostrożny. Ma na koncie dużą liczbę zwycięstw, w tym m.in. w konkursach Potęgi Skoku w Oslo, Falsterbo, a także w Arezzo (145 cm) i Londynie (145 cm), był drugi w Aachen na 150 cm, i w konkursie Sześciu Barier w Paryżu i w konkursie 150 cm w Helsinkach.

Varihoka du Temple
Luigi D'Amaury
Narihoka D'Halong
Quidam de Revel
Fille D'Espoir
Kannan GFE
Fyllis Marine
Hornellaia
Dallas VDL
Ilary BZ
Douglas
Wondera
Indoctro
Unite

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  * Te pola muszą zostać wypełnione
  Klikająć na Wyślij wiadomość, akceptujesz naszą politykę prywatności i nasze ogólne warunki handlowe.

  Warunki stanówki
  Cichoń Stallions
  Warunki stanówki
  Helgstrand & Schockemöhle