HEILINE'S ZANZIER
POZNAJ
DON LUXURY
POZNAJ
GOLDFINGER
POZNAJ
FÜRST SAV
POZNAJ
FÜRSTENTRAUM
POZNAJ
LORD DJANGO
POZNAJ
SIR EUROPE
POZNAJ
CHANTRE NOIR
POZNAJ
PINK PIRATE
POZNAJ
ACTION BLUE
POZNAJ
ALL STAR
POZNAJ
BALOU DU ROUET
POZNAJ
BALOUTAIRE
POZNAJ
BIG STAR
POZNAJ
CAROLY
POZNAJ
CASALLCO
POZNAJ
CASANOVA
POZNAJ
CHACFLY PS
POZNAJ
CHACGRANO
POZNAJ
CHACOON BLUE
POZNAJ
CLEAR HEART
POZNAJ
CONTHARGOS
POZNAJ
DIARADO
POZNAJ
DIARON
POZNAJ
FOR LAUBRY
POZNAJ
KANNAN
POZNAJ
KANNDARCO
POZNAJ
STAKKATO'S GOLDEN
POZNAJ
STAKKATOL
POZNAJ
TALAN
POZNAJ
VARIHOKA DU TEMPLE
POZNAJ

OFERTA

Ogiery ze światowej elity
na wyciągnięcie ręki

OFERTA HELGSTRAND

Dzięki stałej współpracy zarówno w dziedzinie treningu jak i hodowli, jesteśmy jedynym oficjalnym przedstawicielem Helgstrand Dressage w Polsce, a w naszej ofercie znajduje się świeże i mrożone nasienie reproduktorów tej duńskiej stacji ogierów.

Wyjątkowe miejsce wśród ogierów Helgstrand Dressage zajmuje Revolution (Rocky Lee x Rouletto), zakupiony podczas aukcji kończącej körung hanowerski w 2015 r. za rekordową sumę 1,2 miliona euro. Ten niesamowity ogier, dysponujący trzema świetnymi chodami oraz wspaniałym charakterem, uznany jest przez niemieckie zwiazki: hanowerski i oldenburski, a także związek DWB.

Na sczególną uwagę zasługuje także charyzmatyczny Don Deluxe (De Niro x Rosario), zwycięzca körungu oldenurskiego w 2013 r., charakteryzujący się nieprzeciętnym eksterierem oraz ogromną elastycznością chodów. Ogier ten dopuszczony jest do hodowli przez związki: oldenburski, hanowerski i DWB.

Zamawiając nasienie ogierów Helgstrand Dressage za naszym pośrednictwem, mają Państwo gwarancję tego, że przede wszystkim pomożemy w dokonaniu najbardziej właściwego wyboru, mając na względzie predyspozycje i pochodzenie klaczy. Ponadto pozostaniemy z Państwem w stałym kontakcie oraz oferować będziemy udział we wszystkich wydarzeniach hodowlanych (aukcjach, pokazach, itd.) na identycznych zasadach jak klientom Cichoń Stallions.


Przejdź do strony Heigstrand Dressage

OFERTA SCHOCKEMÖHLE

Dzięki zainaugurowanej od 2019 r. współpracy pomiędzy Helgstrand Dressage i Schockemöhle Hengsthaltung, możemy zaoferować Państwu również nasienie świeże i mrożone wszystkich stacjonujących w Niemczech ogierów ujeżdżeniowych tego światowego potentata, wśród których są takie sławy jak Totilas, Foundation, Fürst Romancier czy San Amour.

Zamawiając nasienie za naszym pośrednictwem zyskujecie Państwo m.in. możliwość zapłaty dopiero po potwierdzeniu źrebności, bez konieczności dokonywania jakiejkolwiek przedpłaty.