HEILINE'S ZANZIER
POZNAJ
DON LUXURY
POZNAJ
GOLDFINGER
POZNAJ
FÜRST SAV
POZNAJ
FÜRSTENTRAUM
POZNAJ
LORD DJANGO
POZNAJ
SIR EUROPE
POZNAJ
CHANTRE NOIR
POZNAJ
PINK PIRATE
POZNAJ
ACTION BLUE
POZNAJ
ALL STAR
POZNAJ
BALOU DU ROUET
POZNAJ
BALOUTAIRE
POZNAJ
BIG STAR
POZNAJ
CAROLY
POZNAJ
CASALLCO
POZNAJ
CASANOVA
POZNAJ
CHACFLY PS
POZNAJ
CHACGRANO
POZNAJ
CHACOON BLUE
POZNAJ
CLEAR HEART
POZNAJ
CONTHARGOS
POZNAJ
DIARADO
POZNAJ
DIARON
POZNAJ
FOR LAUBRY
POZNAJ
KANNAN
POZNAJ
KANNDARCO
POZNAJ
STAKKATO'S GOLDEN
POZNAJ
STAKKATOL
POZNAJ
TALAN
POZNAJ
VARIHOKA DU TEMPLE
POZNAJ

CICHOŃ STALLIONS

Zachodnia jakośc polskiej
hodowli koni ujeżdżeniowych

O CICHOŃ
STALLIONS

Cichoń Stallions to działająca od 2016 roku, pierwsza w Polsce stacja ogierów ujeżdżeniowych, której celem jest stworzenie dla Państwa propozycji równorzędnej jakościowo z czołowymi zachodnimi stacjami ogierów.
Nasze przedsięwzięcie realizujemy we współpracy ze światowej klasy jeźdźcem, trenerem, a także hodowcą – Andreasem Helgstrandem, który po odniesieniu niekwestionowanego sukcesu na rynku hodowlanym w Danii, postanowił zaangażować się w rozwój hodowli koni ujeżdżeniowych w Polsce, jako kraju dynamicznie rozwijającym się.

Nasza oferta posiada nie tylko przewagę cenową nad zagranicznymi konkurentami (niższa cena nasienia, brak kosztów transportu, tańsza opieka weterynaryjna), ale przede wszystkim związaną z przebywaniem oferowanych ogierów w Polsce. Umożliwia to obejrzenie reproduktora „na żywo” przed podjęciem decyzji o inseminacji klaczy konkretnym ogierem oraz śledzenie startów ogierów na krajowych czworobokach. Bliskość ogierów wpływa także korzystnie na jakość nasienia wykorzystywanego przy inseminacji, gdyż eliminuje konieczność wielogodzinnego transportu, a tym bardziej mrożenia.
ni sportowych.

Klientom gwarantujemy w pełni indywidualne podejście – przede wszystkim doradztwo przy wyborze konkretnego reproduktora, atrakcyjne możliwości finansowania zakupu nasienia w zależności od liczby klaczy i możliwości współpracy w kolejnych latach, a także wsparcie przy późniejszej sprzedaży potomstwa m.in. poprzez umożliwienie udziału w organizowanych przez nas aukcjach źrebaków.

Zakładając Cichoń Stallions, jednym z głównych priorytetów ustanowiliśmy zaangażowanie się w rozwój polskiej hodowli koni ujeżdżeniowych. Przejawem tego jest uzyskanie dopuszczenia naszych ogierów do rozrodu w polskich księgach stadnych pomimo, iż część z nich uznana jest przez zagraniczne związki hodowlane i na tej podstawie mogłaby stanowić na terenie Polski.
Mamy nadzieję, iż nasza oferta okaże się dla Państwa interesująca, a przyszła współpraca doprowadzi do uzyskania świetnych jakościowo koni