Zamawiam nasienie
Eur
1000 wg kursu EUR z dnia sprzedaży

Zoom In

Premiowany podczas Kӧrungu Hanowerskiego

rasa hanowerska
data urodzenia 2018
maść kasztanowata
wzrost 169
licencja Hann., Meckl.,, Old., Rhein., Westf., Zw. Płd. Niem, Holst.
zobacz wideo ogiera
Potomstwo
Zoom
Zack
Diva Dannebrog DMJ
Rousseau
Orona
Don Schufro
Byzantina
Warlanda
Waterford
Leandra
Wolkenstein II
Minna
Lemon Park
Eljana

„Ogier z fantastycznym temperamentem: zawsze chce robić wszystko prawidłowo - i tak robi. Wszystkie jego trzy podstawowe chody są na najwyższym poziomie, w rozluźnieniu, bardzo regularne i w świetnej równowadze. Ten ogier wie co potrafi i wie co robi ”, powiedziała członkini komisji uznającej ogiery w Związku Hanowerskim - Heike Kemmer, chwaląc ogiera Zoom In w czasie kwalifikacji ogierów.

Jego ojciec, ogier Zoom był Wiceczempionem westfalskiej kwalifikacji ogierów w 2016 roku, a nieco później zdobył tytuł Premium Hanoverian Young Stallion Licensing. Ukończył 14-dniowy test w 2017 roku w Neustadt / Dosse z końcową notą 8,88 i tym samym tytuł wiceczempiona. Jako czterolatek wygrał próbę dzielności w Münster-Handorf (8,51) w 2018 roku. W wieku pięciu lat ukończył próby dla ogierów uzyskując wysokie noty, zakwalifikował się do Mistrzostw Niemiec Młodych Koni w ujeżdżeniu. Jeżdżony przez swoją trenerkę Helen Langehanenberg, zakwalifikował się na Mistrzostwa Świata Młodych Koni w kategorii koni 6-letnich w 2020, które jednak zostały odwołane ze względu na pandemię.

Tylko z pierwszego rocznika koni po Zoom In pochodzi aż 9 ogierów, które uzyskały licencje, a 2 z nich zostały uhonorowane premiami podczas kwalifikacji ogierów Związku Westfalskiego.

"
Dalej
Wróć

Zobacz również

Szukasz wymarzonego ogiera?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
Szukaj

Dalej
Wróć

So Perfect

czytaj

Total McLaren

czytaj

Fürstenball

niezawodny ojciec najlepszych
źrebiąt i zdobywców
licencji hodowlanych

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle