Zamawiam nasienie
Stajnia ogierów

Total McLaren


rasa oldenburska
data 2017
maść kara
wzrost 172
licencja PZHK, han, hol, mekl, old, reń, westf, Zw. Płd. Niem, DWB.
nasienie Świeże nasienie
Zobacz wideo ogiera
Horsetelex Warunki Stanówki
1300 EUR
+8% VAT

Genealogia

Totilas
Gribaldi
Lominka
Kastolany
Gondola II
Glendale
Elsa
Deja Vu
De Niro
Silberaster
Donnerhall
Alicante
Sandro Hit
Sonnenlicht

Opis ogiera

Wielką radość wzbudziło odkrycie, podczas holenderskiej kwalifikacji ogierów w 's-Hertogenbosch, pięknego, cudownie długonogiego karego ogiera, który przyciągał wzrok swoją szlachetnością, charyzmą i trzema, wysokiej jakości chodami.

Total McLaren stał się już wtedy ulubieńcem publiczności. Ten ultranowoczesny ogier ujeżdżeniowy zawdzięcza niezwykłe możliwości i potencjał m.in. dzięki swojej wspaniałej matce, klaczy Silberaster. Total McLaren był również licencjonowany w Danii i zdał tam test z imponującymi ocenami za chody i jezdność, uzyskując w sumie 807,0 punktów.

Jego ojciec Totilas zdobył podwójne złoto na Mistrzostwach Europy w Windsor (GBR) w 2009 i potrójne złoto na Światowych Igrzyskach Jeździeckich w Lexington (USA) w 2010 roku.

Babka ogiera Total McLaren OLD, klacz St.Pr./El.St. Silberaster OLD była czempionką klaczy oldenburskich oraz dwukrotną czempionką Niemiec i Regional Riding Horse Champion. W 2008 roku zdobyła również brązowy medal na Mistrzostwach Świata Młodych Koni (5-letnie) w parze z Helen Langehanenberg (GER). Jest matką zdobywcy Grand Prix wał. Fürst Oldenburg (po Fidertanz) pod Holgą Finken oraz konia ujeżdżeniowego na poziomie zaawansowanym (kl. S) Q Silberaster’s Quaterback (po Quaterback) startującym pod Florine Kienbaum (GER). Silberaster OLD to pełna siostra wał. Serpico, odnoszącego sukcesy międzynarodowe na poziomie do Inter I i przyrodnia siostra licencjonowanego ogiera Reiter-Traum (po Rubinstein).

Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle
Warunki stanówki partnerów
Adamus & Tyszko & Orea Equestrian