Zamawiam nasienie
Stacja ogierów
Eur
1300

Total McLaren

rasa oldenburska
data urodzenia 2017
maść kara
wzrost 172
licencja Hann., Meckl.,, Old., Rhein., Westf., Zw. Płd. Niem,, DWB, Holst.
Stacja ogierów Helstrand Dressage
Nasienie
Świeże
nasienie
zobacz wideo
Horsetelex Warunki Stanówki
Totilas
Gribaldi
Lominka
Kastolany
Gondola II
Glendale
Elsa
Deja Vu
De Niro
Silberaster
Donnerhall
Alicante
Sandro Hit
Sonnenlicht

Wielką radość wzbudziło odkrycie, podczas holenderskiej kwalifikacji ogierów w 's-Hertogenbosch, pięknego, cudownie długonogiego karego ogiera, który przyciągał wzrok swoją szlachetnością, charyzmą i trzema, wysokiej jakości chodami.

Total McLaren stał się już wtedy ulubieńcem publiczności. Ten ultranowoczesny ogier ujeżdżeniowy zawdzięcza niezwykłe możliwości i potencjał m.in. dzięki swojej wspaniałej matce, klaczy Silberaster. Total McLaren był również licencjonowany w Danii i zdał tam test z imponującymi ocenami za chody i jezdność, uzyskując w sumie 807,0 punktów.

Jego ojciec Totilas zdobył podwójne złoto na Mistrzostwach Europy w Windsor (GBR) w 2009 i potrójne złoto na Światowych Igrzyskach Jeździeckich w Lexington (USA) w 2010 roku.

Babka ogiera Total McLaren OLD, klacz St.Pr./El.St. Silberaster OLD była czempionką klaczy oldenburskich oraz dwukrotną czempionką Niemiec i Regional Riding Horse Champion. W 2008 roku zdobyła również brązowy medal na Mistrzostwach Świata Młodych Koni (5-letnie) w parze z Helen Langehanenberg (GER). Jest matką zdobywcy Grand Prix wał. Fürst Oldenburg (po Fidertanz) pod Holgą Finken oraz konia ujeżdżeniowego na poziomie zaawansowanym (kl. S) Q Silberaster’s Quaterback (po Quaterback) startującym pod Florine Kienbaum (GER). Silberaster OLD to pełna siostra wał. Serpico, odnoszącego sukcesy międzynarodowe na poziomie do Inter I i przyrodnia siostra licencjonowanego ogiera Reiter-Traum (po Rubinstein).

Dalej
Wróć

Zobacz również

Szukasz wymarzonego ogiera?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
Szukaj

Dalej
Wróć

So Perfect

czytaj

Total McLaren

czytaj

Fürstenball

niezawodny ojciec najlepszych
źrebiąt i zdobywców
licencji hodowlanych

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle