Zamawiam nasienie
Stajnia ogierów

Total Hope

Zdobywca Burgpokal i seryjny zwycięzca na poziomie Grand Prix


rasa oldenburska
data 2012
maść kara
wzrost 168
licencja PZHK, han, mekl, old, reń, westf, Zw. Płd. Niem,
nasienie Świeże nasienie
Zobacz wideo ogiera
Horsetelex Warunki Stanówki
2000 EUR
+8% VAT

Genealogia

Totilas
Gribaldi
Lominka
Kostolany
Gondola II
Glendale
Elsa
Weihegold
Don Schufro
Weihevoll
Donnerhall
Fiesta
Sandro Hit
Felicita

Opis ogiera

Wspaniały debiut ! Zaledwie pół roku po wspaniałym zwycięstwie w finale Nurnberger Burgpokal we Frankfurcie ogier Total Hope OLD wygrał i to z wyjątkowym wynikiem 76,49 % , swój pierwszy konkurs Grand Prix w 2020 roku w wieku zaledwie ośmiu lat ! Następnie powtórzył ten wyczyn w czasie dwóch innych zawodów w tym samym sezonie.

Bez wątpienia: Total Hope odziedziczył talent do zebrania po swoich rodzicach, którymi są nikt inny jak Totilas i Weihegold. Wygrywając w Pucharze Burg 2019, Total Hope OLD był już klasą samą dla siebie, a dosiadała go jego trenerka Isabel Freese (NOR). Komentator Christoph Hess mówił z zachwytem: „Czysty potencjał do zebrania w wieku 7 lat! Ten koń ma charyzmę, widać już wielki potencjał na przyszłość. Klejnot, który nie mógł być lepiej zaprezentowany. Te piruety i lotne zmiany, niewiarygodna sylwetka".

Total Hope OLD zdobył szwedzką licencję, był finalistą Mistrzostw Świata w Ujeżdżeniu koni 6-letnich, a jako 7 latek zdobył już brązowy medal pod Isabel Freese (NOR). Total Hope daje piękne źrebięta, obdarzone naturalnym, rytmicznymi chodami. Jedno z nich, ogierek Treasure of Hope został sprzedana na aukcji za 24 000 euro. Kolejni, czterej jego potomkowie zostali sprzedani za wysokie ceny na aukcjach internetowych Stacji Schockemöhle.

Total Hope OLD to efekt skojarzenia najlepszej klaczy świata z najlepszym ogierem świata. Jego ojciec Totilas zdobył podwójne złoto na Mistrzostwach Europy w Windsor (GBR) w 2009 i potrójne złoto na Światowych Igrzyskach Jeździeckich w Lexington (USA) w 2010. Ponadto był niepokonany w finale Pucharu Świata w 2010 w 's-Hertogenbosch (NED) i osiągnął liczne rekordy świata pod względem wysokości otrzymywanych ocen.

Jego matką jest klacz Weihegold OLD, czempionka Oldenburga, zwyciężczyni Burg Cup i nagrody Louisdor-Prize, dosiadana przez Isabell Werth, złotą medalistkę olimpijską, trzykrotną zdobywczynię Pucharu Świata i trzykrotną Mistrzynię Europy.

Najlepsze połączenie : Totilas i Weihegold!

Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle
Warunki stanówki partnerów
Adamus & Tyszko & Orea Equestrian