Zamawiam nasienie
Eur
900 wg kursu EUR z dnia sprzedaży

Stakkato’s Golden

najlepszy ogier
z najlepszymi wynikami!

rasa OS-International
data urodzenia 2015
maść skarogniada
wzrost 169
licencja os-international, hannowerska, holsztyńska, meklenburska, rheinlandzka, westfalska, związek południowych niemiec
zobacz wideo ogiera
Potomstwo
Stakkato Gold
Stakkato
Wertherroeschen
Spartan
Pia
Werther
A l'Esprit
Erica
Canturano
Sonett
Canturo
Madonna IV
Indorado
Jannet

Po zwycięstwie w próbie skokowej i zajęciu drugiego miejsca w klasyfikacji generalnej podczas 14-dniowego testu w Schlieckau, Stakkato’s Golden był również nie do pobicia na teście ogierów w Adelheidsdorf. Z wynikiem 9,33 pkt ta potężna i dynamicznie wschodząca gwiazda wyraźnie zaćmiła konkurentów. Sędziowie przyznali mu maksymalne oceny 10,0 pkt. za chęć do pracy i ogólne wrażenie, a 9,5 za jego zachowanie i jezdność. Z imponującą oceną 9,2 wygrał Czempionat Oldenburski w Rastede, w Deister-Championat w Dobrock wygrał, uzyskując ocenę 9,4. Pierwszy rocznik jego źrebiąt przekroczył wszelkie oczekiwania, Stakkato's Golden przekazał im wspaniały typ, harmonię budowy i podniósł jakość ruchu.

Jego ojciec - Stakkato Gold, odnoszący międzynarodowe sukcesy w skokach przez przeszkody, dał wiele znakomitych koni. Przykładami są - Sansibar, który pod Philippem Weishauptem zwyciężył w Pucharze Narodów w Calgary, czy wysoko sklasyfikowany na Mistrzostwach Niemiec ogier Solero. W 2015 roku Stakkato’s Golden uzyskał tytuł “Hanowerskiego Ogiera Roku”. Prawie 30 jego synów otrzymało licencje.

Ojciec jego matki - Canturano I (startujący pod nazwą Eurocommerce Canturano), którego dosiadał Wout-Jan van der Schans z powodzeniem rywalizował w zawodach międzynarodowych. Do jego wybitnych potomków należą Daimler, który wywalczył czwarte miejsce zespołowo w 2018 na Mistrzostwach Świata w Tryon. Jego dziadek ze strony żeńskiej - VDL Indorado znalazł się w finale Mistrzostw Niemiec w 1996 r., a następnie z powodzeniem rywalizował na poziomie międzynarodowym. Do jego najlepszych potomków zalicza się klacz May (Eurocommerce Lanapoule), która pod Gerco Schröderem wygrała konkursy Grand-Prix w Hamburgu i Hanowerze. Irlando, pełen brat klaczy Janet – 3. matki Stakkato’s Golden, odnosił międzynarodowe sukcesy w ujeżdżeniu w konkursach klasy Grand Prix.

Stakkato's Golden wywodzi się z holenderskiej rodziny nr 454, a jego rodowód niesie w dalszych pokoleniach krew tak znakomitych, elitarnych reproduktorów jak Wolfgang, Ulft i Souvenir.

"
Dalej
Wróć

Zobacz również

Szukasz wymarzonego ogiera?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
Szukaj

Dalej
Wróć

Baloutaire PS

ultra-nowoczesny syn
Balou du Rouet z rodziny
mistrza olimpijskiego
Nino des Buissonnets -
genetyczny rarytas

czytaj

Chaccothage Blue PS

Świetna podstawa genetyczna – najlepsza prognoza na przyszłość

czytaj

Diablue PS

narodziła się nowa gwiazda,
czyli unikalna kombinacja
rodowodu

czytaj

Varihoka du Temple

niezwykły francuski ogier
o oryginalnym rodowodzie

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle