Zamawiam nasienie
Stacja ogierów
Eur
1000
Nowość 2023

Specter

rasa oldenburska
data urodzenia 2020
maść kara
wzrost 170
licencja Oldenburska
Stacja ogierów Helgstrand Dressage
Nasienie
świeże
nasienie
San Amour
Sandro Hit
Puppenfee
Sandro Song
Loretta
Plaisir D'amour
Ariola
Amara Mia II
Fürst Heinrich
Akkorell
Florestan I
Dawina
Sevillano XX
Akkarina

Specter to ogier, którego naturalność rzuca się w oczy od pierwszego wejrzenia - zawsze obecny, reagujący na sygnały, a przy tym obdarzony dużym formatem i harmoniczną budową. To właśnie z tych względów został doceniony podczas Körungu Oldenburskiego w Vechcie. Jego trzy nieprzeciętne chody oraz pochodzenie z renomowanej rodziny żeńskiej, tworzą doskonały obraz reproduktora ujeżdżeniowego.

Jego ojciec, stacjonujący w stacji Schockemöhle ogier San Amour I był w 2006 r. drugim V-ce Czempionem Körungu Oldenburskiego, w roku 2008 zdobywcą głównej premii, a w 2009 plasował się w finale Bundeschampionatu, dosiadany przezDr. Ulf Möllera. Wielu jego potomków odnosi sukcesy na międzynarodowym poziomie Grand Prix, w tym Addict de Massa/Anna Kasprzak/DEN, Saphira Royale/Nicole Wege-Engelmeyer, Ikke-Pia v/d Bergerhoeve/Lore Vandeborne/BEL, Surabaya M/Carde Meyer i Soiree d’Amour OLD/Kira Wulferding bzw. Carina Scholz. San Amour I zajmuje aktualnie 16. miejsce w rankingu reproduktorów ujeżdżeniowych WBFSH, ciesząc się niesamowitą liczbą ponad 50 uznanych synów.

Matka, nagrodzona premią państwową klacz Amara II, która sama odniosła serię sukcesów w konkursach dla młodych koni, dała odnoszącą sukcesy do poziomu Św. Jerzego klacz Amarina (po Dante Weltino)/Anna-Lena Kracht.

Ojcem matki jest Mistrz Świata Młodych Koni - Fürst Heinrich, który może pochwalić się liczbą blisko 20 koni odnoszących sukcesy na międzynarodowym poziomie Grand Prix. Posiada 50 uznanych synów.

Babka - Akkorell, któa plasowała się w konkursach dla młodych koni, jest półsiostrą V-ce Bundeschampionki i Mistrzyni Oldenburga, odnoszącej sukcesy na międzynarodowym poziomie Grand Prix klaczy Destinantion (po Don Gregory)/Bianca Kasselmann i plasującego się do poziomu Św. Jerzego konia Domenico (po Duntroon)/Arno Leber.

W trzecim pokoleniu pojawia się ogier pełnej krwi angielskiej Sevillano xx, który gwarantuje odpowiedni dolew krwi i szlachetność, natomiast w kolejnym pokoleniu odnajdujemy prawdziwego gwaranta jezdności - og. Rubinstein I.

Dalej
Wróć

Zobacz również

Szukasz wymarzonego ogiera?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
Szukaj

Dalej
Wróć

So Perfect

czytaj

Total McLaren

czytaj

Fürstenball

niezawodny ojciec najlepszych
źrebiąt i zdobywców
licencji hodowlanych

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle