Zamawiam nasienie
Eur
1300 wg kursu EUR z dnia sprzedaży

So Unique

rasa rheinland
data urodzenia 2015
maść kasztanowata
wzrost 170
licencja DWB, oldenburska, hanowerska, rheinlandzka, westfalska, meklenburska, związek południowych niemiec
zobacz wideo ogiera
Potomstwo
Sezuan
Zack
Don Romina
Rousseau
Orona
Don Schufro
Laina
Daiquiri
Sir Donnerhall I
Wicke
Donnerwetter
Ninette
Weltmeyer
Geranie

Zdobywca premii podczas Körungu Hanowerskiego w roku 2017, a następnie licencjonowania DWB w 2018 r., po którym zwyciężył w teście 35-dniowym, z łącznym wynikiem 8,72 pkt. W tym samym roku zwyciężył w Czempionacie Westfalii, by następnie zdobyć najwyższe trofeum podczas Bundeschampionatu w kategorii ogierów 3-letnich. W 2019 r. zdecydowanie zwyciężył w Mistrzostwach Świata Koni 4-Letnich w Ermelo, zdobywając m.in. 10 pkt za stęp i 9,8 pkt za perspektywę.

Jego ojcem jest Sezuan - potrójny Mistrz Świata Młodych Koni, uznawany za jednego z najlepszych ogierów na świecie, zarówno z uwagi na imponujące wyniki sportowe, ale również ze względu na jakość potomstwa, wśród którego można wyróżnić m.in. ogiera Secret – V-ce Mistrza Świata Koni 5-letnich i zdobywcę II miejsca w Bundeschampionacie czy klacz Queenparks Wendy na której Andreas Helgstrand sięgnął po brązowy medal MŚMK 2019.

Matka og. So Unique jest córką legendarnego Donnerhalla – dwukrotnego Mistrza Świata, ojca 120 uznanych ogierów i ponad 130 klaczy z premią główną, którego potomstwo zdobyło łącznie ponad 3 mln euro. Natomiast w 3. pokoleniu znajdujemy kolejnego epokowego ogiera, jakim jest Weltmeyer – ojciec ponad 100 uznanych ogierów, Bundeschampion i zwycięzca licencjonowania oraz próby dzielności.

So Unique jest koniem w każdym aspekcie kompletnym – nieograniczone możliwości ruchowe, wspaniała budowa i prezencja, a przede wszystkim kapitalna jezdność, którą mieliśmy okazję obserwować nie tylko podczas oficjalnych pokazów, ale również w trakcie treningów pod Evą Möller, w trakcie których ogier ten budził nie mniejszy zachwyt, niż na arenie głównej w Ermelo.

"
Dalej
Wróć

Zobacz również

Szukasz wymarzonego ogiera?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
Szukaj

Dalej
Wróć

So Perfect

czytaj

Total McLaren

czytaj

Fürstenball

niezawodny ojciec najlepszych
źrebiąt i zdobywców
licencji hodowlanych

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle