Zamawiam nasienie
Stacja ogierów
Eur
1000
Nowość 2023

So Special

rasa hanowerska
data urodzenia 2020
maść kasztanowata
wzrost 168
licencja Hann.
Stacja ogierów Helgstrand Dressage
Nasienie
świeże
nasienie
So Unique
Sezuan
Daiquiri
Zack
Don Romina
Donnerhall
Wickie
Ladylike M
Lord Letherdale
Davina
Lord Loxley
Fairless
Lauries Crusador
Dalia

Siła i moc! Dzięki swoim silnym plecom ogier So Special może w pełni wykorzystywać dynamikę "silnika", którym są tylne nogi. Zawsze reagujący na sygnały i przyciągający uwagę obserwatorów - tak zaczyna się przyszłość!

Jego ojciec So Unique to zdobywca premii hanowerskiej i duńskiej, rekordzista aukcji w Verden, zwycięzca próby dzielności, Bundeschampion i zwycięzca czempionatu koni 4-letnich podczas Mistrzostw Świata Młodych Koniw  2019 roku w Ermelo/Holandia. W 2020 wygrał pod Evą Möller finalną kwalifikację do Bundeschampionatu, choć niestety nie powtórzył tego sukcesu w finale, zajmując ostatecznie 10. miejsce. So Unique znajdował się w niemieckiej stawce na odwołane z powodu epidemii Covid-19 Mistrzostwa Świata Młodych Koni w 2020 roku, a w międzyczasie został zakupiony przez multimedalistkę olimpijską Isabell Werth pod którą zadebiutował już na poziomie małej rundy.

Matka jest półsiostrą odnoszącego sukcesy na poziomie Inter I - Bellisiano K, startującego na poziomie S* konia Bellissimon oraz premiowanej hanowerskiej klaczy Ballade (po Belissimo M), zwyciężczyni swojej klasy w Freising, plasującej się również na prestiżowym  Herwart von der Decken-Schau 2014.

Ojciec matki -  Lord Leatherdale, sam bedący synem V-ce Mistrza Świata i Bundeschampiona Lord Loxley oraz Czempionki Klaczy Fairless, zwyciężał pod Danielem Bachmannem Andersenem/DEN na poziomie klasy S. W Niemczech zarejestrowanych jest jego 8 uznanych synów, wśród których wyróżnia się podwójny Mistrz Świata Glamourdale/Charlotte Fry/GBR, który ma na swoim koncie też Mistrzostwo Świata Koni 7-letnich. Do odnoszącego sukcesy na poziomie Grand Prix potomstwa og.Lord Leatherdale zalicza się też Everdale i Chippendale, oba dosiadane przez Charlotte Fry/GBR.

Ogier pełnej krwi Lauries Crusador xx i syn legendarnego og. Donnerhall - Davignon I pojawiają się na drugim i trzecim miejscu w rodowodzie So Special.

Dalej
Wróć

Zobacz również

Szukasz wymarzonego ogiera?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
Szukaj

Dalej
Wróć

So Perfect

czytaj

Total McLaren

czytaj

Fürstenball

niezawodny ojciec najlepszych
źrebiąt i zdobywców
licencji hodowlanych

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle