Zamawiam nasienie
Stacja ogierów
Eur
1300

So Perfect

rasa oldenburska
data urodzenia 2017
maść kara
wzrost 172
licencja DWB, Holst. Meckl, Old., Rhein., Zw. Płd. Niem, Westf.
Stacja ogierów Helstrand Dressage
Nasienie
świeże
nasienie
zobacz wideo
Horsetelex Warunki Stanówki
Sezuan
Zack
Don Romina
Rousseau
Orona
Don Schufro
Laina
Shakira
Sir Donnerhall I
Roxana Ra
Sandro Hit
Contenance D
Rohdiamant
Prima

Liczne cenowe rekordy aukcji źrebiąt z pierwszego rocznika ogiera So Perfect

So Perfect to reproduktor w całym tego słowa znaczeniu. Jego pierwsze źrebięta wzbudzają zachwyt, pochodzący z pierwszego rocznika ogierek Sempre Libre (z m. po Fürst Romancier) uzyskał rekordową cenę 62 000 euro na Oldenburg Elite Auction w Vechcie. So Perfect wyraźnie przekazuje swoją wspaniałą budowę i ekspresyjny ruch, co sprawia, że jego potomstwo jest coraz bardziej pożądane.

Sam jest rezerwowym czempionem kwalifikacji ogierów Związku Oldenburskiego, w Danii zdobywając premię podczas próby pod siodłem pokazał, że wart jest swojego imienia. Podczas testu w Danii otrzymał wysokie noty za trzy niezwykłej jakości podstawowe chody i wyjątkową jezdność.

Jego ojciec Sezuan był Mistrzem Świata Młodych Koni w wieku pięciu, sześciu i siedmiu lat i jest bez wątpienia jednym z najbardziej poszukiwanych dziś ogierów ujeżdżeniowych. Dosiadany przez Dorothee Schneider wygrywał także międzynarodowe konkursy aż do Inter I. W międzyczasie przechodził trening do poziomu Grand Prix przez Patrika Kittela/SWE. Sezuan - Duński Czempion Ogierów, zwycięzca HLP, Duński Czempion w Ujeżdżeniu, Ogier Elitarny i Ogier Roku w Danii również dominuje na scenie hodowlanej. Jest ojcem dwukrotnego zwycięzcy testów osiągów Sezuan's Donnerhall, oraz dwukrotnego zdobywcy premii, zwycięzcy prób dzielności, Bundeschampiona i zwycięzcy zawodów dla czterolatków na Mistrzostwach Świata Młodych Koni ogiera So Unique. Oba ogiery znajdują się w ofercie Deckstation Schochemoehle/ Cichoń Stallions. Wicemistrz Świata i Bundeschampion ogier Secret i brązowy medalista Mistrzostw Świata Młodych Koni - Queenparks Wendy pod Andreasem Helgstrandem/DEN są również potomkami ogiera Sezuan.

Jego matka Verb.Pr.St. Shakira jest przyrodnią siostrą licencjonowanego ogiera Tout le Monde (po Totilas).

Dzięki potomstwu startującym w konkursach Grand Prix, m.in. startującemu w Igrzyskach Olimpijskich wał. Samhitas/Kelly Layne/AUS, odnoszącemu sukcesy na Mistrzostwach Europy wał. Santiago Song/Thibault Vanderberghe/BEL oraz wał. Sheeran/Jacob Noerby Soerensen /SWE i klaczy Cavalia/Jessica Howington/USA, ojciec matki ogiera So Perfect matki, Sir Donnerhall I, znajduje się w pierwszej czwórce rankingu WBFSH najlepszych reproduktorów na świecie. Sam Sir Donnerhall I jako drugi wiceczempion podczas kwalifikacji, czempion regionu, rekordzista pod względem otrzymanych ocen na próbie dzielności ogierów, Wiceczempion Świata Młodych Koni, Czempion Niemiec i zdobywca głównej premii, może poszczycić się na ponad 100 licencjonowanymi synami.

Babka ogiera So Perfect, El.St. Roxana Ra jest pełną siostrą Ronda BM/Leonie Bramall/CAN, która odnosiła sukcesy do poziomu Inter I, oraz półsiostrą wielu innych koni ujeżdżeniowych. W trzecim pokoleniu w rodowodzie pojawia się krew legendarnego ogiera Rubinstein w postaci jego syna - Rohdiamant.

So Perfect wywodzi się z rdzoiny klaczy Noreja (Hannover Stutenstamm 1189011, Schridde 447), z której pochodzą także licencjonowany ogier i złoty medalista Mistrzostw Europy Weinbrand/Gina Capellmann/GER, a także inne licencjonowane ogiery, takie jak Deep Love, Uno What’s Up, Con Amore, Saluto i San Francisco-Ra. Inne konie to to odnoszące sukcesy konie sportowe w konkursach Grand Prix - Anji Plönzke Belfast Ra, Et Moi Juliane Brunkhorst i Sandrino/Andrea Miesner, a także konie klasy Inter I i St. Georges - Rosienne M, Luigi Colani, Royal Angelo, Rotary -Ra i Hellsingh.

Dalej
Wróć

Zobacz również

Szukasz wymarzonego ogiera?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
Szukaj

Dalej
Wróć

So Perfect

czytaj

Total McLaren

czytaj

Fürstenball

niezawodny ojciec najlepszych
źrebiąt i zdobywców
licencji hodowlanych

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle