Zamawiam nasienie
Nowość
2024
Stajnia ogierów

Seacrest


rasa hanowerska
data 2021
maść kasztanowata
wzrost 168
licencja Mekl, Old., Reń., Zw. Płd. Niem, Westf.
nasienie świeże nasienie

Genealogia

Opis ogiera

Wiceczempion Westfalii

Seacrest od razu po prezentacji na trójkącie został powitany brawami przez publiczność. Otrzymał tytuł Wiceczempiona na westfalskim körungu w 2023 roku w Münster-Handorf.
„Ten ogier wiedział już, jak zaimponować podczas preselekcji i przygotowuje się do podtrzymania rodzinnego honoru swojego ojca Secret, który już ma ogromny wpływ na hodowlę” – rozpoczął swój komentarz dyrektor hodowlany Thomas Münch.

„Ogier o dużej pewności siebie, bardzo dobrym charakterze i temperamencie. Świecąca gwiazda obdarzona rytmicznymi, obszernymi chodami, niesamowitym impulsem oraz zawsze dobrze pracujący grzbietem, ze wspaniałym galopem i doskonałym kątowaniem kończyn. Zbudowany na solidnym fundamencie, z dobrą pracą stawów skokowych.” Ten ogier jest czymś wyjątkowym! /b>

Jego ojciec Secret, będący synem trzykrotnego mistrza świata i zwycięzcy międzynarodowych konkursów aż do Inter I, ogiera Sezuan, został zwycięzcą 4-dniowego testu, wicemistrzem Niemiec w 2017 r., Wicemistrzem Świata w 2019 r. i Mistrzem Niemiec w 2020 r. Młodych Koni.