Zamawiam nasienie
Eur
1000 wg kursu EUR z dnia sprzedaży

Rockabye S

rasa hanowerska
data urodzenia 2017
maść gniada
wzrost 170
licencja oldenburska, meklenburska, rheinlandzka, westfalska, związek południowych niemiec
zobacz wideo ogiera
Potomstwo
Revolution
Rocky Lee
Rochelle
Rock Forever I
Juicy
Rouletto
Wachau
Bellevue S
Belstaff
Lawinia S
Brentano
Deseada SL
Londonderry
Gordina

Rockabye S już od samego początku był w stanie sprostać wysokim oczekiwaniom związanym z jego sportowym potencjałem. Niezwykle urodziwy i elegancki, zawsze otrzymywał najwyższe oceny na próbach dzielności ogierów w Danii i czempionatach w Niemczech, gdzie otrzymał 10 pkt za galop, 9,5 za jezdność , 9,0 pkt za kłus, stęp i budowę. Był srebrnym medalistą Mistrzostw Niemiec Młodych Koni w Warendorfie i na Hanoverian Riding Horse Championships w Verden z łączną notą odpowiednio 9,2 i 9,1. Rockabye S uzyskał licencję hanowerską, otrzymał premię w czasie kwalifikacji w Danii.

Jest synem Czempiona Świata i Wicemistrza Świata Młodych Koni wspaniałego ogiera Revolution, któremu Związek Hanowerski przyznał premię a Andreas Helgstrand dał za niego najwyższą cenę na a aukcji w Verden. I właśnie pod nim wygrał Mistrzostwa Danii uzyskując czterokrotnie maksymalną notę 10 pkt. W roku 2018 zdobył złoty medal na Mistrzostwach Świata Młodych Koni w Ujeżdżeniu z sumą 9,62 (9,8 za kłus, 9,0 za stęp, 10 za galop, 9,3 za współpracę, 10 za perspektywę). Rok później, jako 6-latek zdobył srebrny medal na tych samych Mistrzostwach, plasując się tuż za zwycięzcą.

Ojcem matki jest Belstaff, syn wyjątkowego ogiera Brentano II, Hanowerskiego Ogiera Roku 2003, co wnosi również cenną krew niezwykle zasłużonego w hodowli ogiera Bolero han.

"
Dalej
Wróć

Zobacz również

Szukasz wymarzonego ogiera?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
Szukaj

Dalej
Wróć

So Perfect

czytaj

Total McLaren

czytaj

Fürstenball

niezawodny ojciec najlepszych
źrebiąt i zdobywców
licencji hodowlanych

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle