Zamawiam nasienie
Stacja ogierów
Eur
1000

Rheinglanz

rasa trakeńska
data urodzenia 2018
maść skarogniada
wzrost 169
licencja Hann, Holst., Meckl., Old., Rhein., Westf., Zw. Płd Niem. Zw. Trakeński
Stacja ogierów Helstrand Dressage
Nasienie
świeże
nasienie
zobacz wideo
Warunki Stanówki
Helium
Millenium
Hirse
Easy Game
Merle
Induc
Henna II
Rheinhilde
Couracius
Rheinnau
Sixtus
Couracia
TCN Partout
Rheinsonne

„Bardzo wyjątkowy ogier, który od razu podbił nasze serca. Czy to w ruchu na twardym podłożu, w skokach czy ruchu luzem, zawsze zachwyca. Jego podstawowe ruchy są nader imponujące, zarówno pod względem mechaniki, jak i elastyczności i kadencji. Ponadto posiada wspaniały typ i zawsze jest skupiony na swojej pracy. To ogier, który nas zainspirował ”- tak entuzjastycznie wypowiedziała się komisja licencyjna o Rheinglanz, wyjątkowym czempionie ogierów trakeńskich w 2020 roku w Neumünster.

Jego ojciec, ogier Helium poprzez swojego ojca Millennium jest prawnukiem wielkiego, elitarnego ogiera Gribaldi. Wsród pierwszych dwóch roczników źrebiąt po Helium, urodził się późniejszy czempionowi ogierów trakeńskich w 2019 ogier Ferrari Forever, a w 2020 - Rheinglanz.

Matka ogiera Rheinglanz St.Pr.u.Pr.St. Rheinhilde została Wiceczempionką klaczy w Nadrenii w 2009 roku i zdobyła nagrodę w klasie Ic na regionalnym pokazie również w Nadrenii. Jej ojciec, ogier Couracius był wiceczempionem kwalifikacji ogierów i drugim wiceczempionem próby dzielności. Druga matka, klacz St.Pr.St. Rheinnau z ogierem Gribaldi urodziła elitarnego ogiera Rheinklang. Jej ojcem jest TCN Partout, który startował w konkursach Grand Prix pod Anky van Grunsven. Rheinglanz wywodzi się z rodziny klaczy Regatta O 98 A 1, z której wywodzi się również ogier klasy Grand Prix – Risky Business, ogier Fio (Inter I/St.Georg), a także licencjonowane ogiery trakeńskie takie jak: Ressort (po Consul), Refrain (po Motley xx), Ravel GV (po Sokrates) czy Rheingold (po Matador).

Dalej
Wróć

Zobacz również

Szukasz wymarzonego ogiera?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
Szukaj

Dalej
Wróć

So Perfect

czytaj

Total McLaren

czytaj

Fürstenball

niezawodny ojciec najlepszych
źrebiąt i zdobywców
licencji hodowlanych

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle