Zamawiam nasienie
Stacja ogierów
Eur
1600

Revolution

rasa westfalska
data urodzenia 2013
maść skarogniada
wzrost 176
licencja DWB, oldenburska, hanowerska, rheinlandzka, westfalska, meklenburska, związek południowych niemiec
Stacja ogierów Helstrand Dressage
Nasienie
świeże
nasienie
zobacz wideo
Horsetelex Warunki Stanówki
Rocky Lee
Rock Forever
Juicy
Rockwell
Lady Sunshine
Justinian xx
Ranessa
Rochelle
Rouletto
Wachau
Romino
Narwan
Wendenburg
Dalia

Premiowany ogier Związku Hanowerskiego i DWB, zwycięzca testu 35-dniowego w roku 2016 z notą 9,77. Mistrz Danii Koni 4-Letnich w roku 2017, a rok później zdobywca tytułu Mistrza Świata Młodych Koni 5-Letnich. W roku 2019 srebrny medalista Mistrzostw Świata Młodych Koni oraz Mistrz Danii Koni 6-letnich. Ramowy ogier obdarzony trzema fantastycznymi chodami i cudownym charakterem, który stanowi połączenie potrzebnej w wysokim sporcie wrażliwości oraz chęci do współpracy z jeźdźcem.

Jego ojciec- Rocky Lee, po startującym na poziomie Grand Prix og. Rock Forever I, to premiowany ogier Körungu NRW, mający na swoim koncie m.in. IV miejsce w Bundeschampionacie w roku 2014. Ojciec matki – Rouletto wywodzi się ze słynnej holsztyńskiej linii 776, a w roku 1989 ukończył próbę dzielności na IV miejscu z wynikiem 134,46. Przez ogiery Romino i Roman wywodzi się od epokowego ogiera Rames AA.

Pierwsze roczniki potomstwa og. Revolution zachwyciły hodowlany świat swoją nowoczesną budową i bardzo obszernymi chodami, a w roku 2019 wkraczając w okres selekcji ogierów Rockabye S (o.m. Belstaff) został uznany w Związku Oldenburskim, a Radius (o.m. OO Seven) zwyciężył w Kwalifikacjach do hodowli w Lesznie, a następnie zdobył licencję DWB.

Podczas kilkumiesięcznego pobytu w Helgstrand Dressage pod koniec 2015 r. mieliśmy niezwykłą okazję obserwować początki kariery tego niesamowitego ogiera, a później śledzić jego przygotowania i zmagania w trakcie największych imprez hodowlanych i sportowych – od pierwszego kroku widać było, że jest to koń wyjątkowy, który w pełni zasługuje na swoje imię – za sprawą niewiarygodnej jakości i unikatowego rodowodu, z dużym udziałem pełnej krwi, niewątpliwie rewolucjonizuje on współczesną hodowlę koni ujeżdżeniowych.

Dalej
Wróć

Zobacz również

Szukasz wymarzonego ogiera?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
Szukaj

Dalej
Wróć

So Perfect

czytaj

Total McLaren

czytaj

Fürstenball

niezawodny ojciec najlepszych
źrebiąt i zdobywców
licencji hodowlanych

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle