Zamawiam nasienie
Stacja ogierów
Eur
1000
Nowość 2023

Parero

Doskonałe połączenie genów og. Totilas i Negro

rasa KWPN
data urodzenia 2020
maść kara
wzrost 170
licencja Oldenburska
Stacja ogierów Helgstrand Dressage
Nasienie
świeże
nasienie
Toto Jr.
Totilas
Desperada
Gribaldi
Lominka
Desperados
Regentin
Bione
Negro
Sione
Ferro
Fewrie
Mataro
Nieole

Doskonała genetyczna symbioza: Totilas - Negro

Absolutny okaz ze wspaniałą genetyką. Niezwykle szlachetny, zrównoważony, elastyczny i niebywale obszerny w chodach, Parero urzekł, zarówno publiczność, jak i ekspertów na kwalifikacji ogierów Związku Oldenburskiego w Vechcie.

Jego ojciec Glock's Toto Jr. NOP, to pierwszy syn legendarnego Totilas, który uzyskał licencję w Niemczech, wygrał swoje pierwsze międzynarodowe zawody Grand Prix pod Edwardem Galem/NED w 2021 roku, zdobywając ponad 78 %. W 2020 roku para wygrała mistrzostwa Holandii z wynikiem ponad 80 i 86 %. Jako pięcio- i sześciolatek, Glock's Toto Jr. N.O.P. zdobył Puchar Pavo i był również niepokonany na próbie dzielności ogierów. Z pierwszego rocznika źrebiąt pochodzi ponad 20 licencjonowanych ogierów, w tym także znajdujące się w naszej ofercie ogiery Palm Beach i Majestic Taonga - zdobywca podwójnej premii, trenowany przez Isabell Werth. W 2022 roku Hexagon's Gorgeous Black Art, Gorgeous Latino/Sabine Schut-Kery/USA i Koko Jr de la Fazenda/Thalia Rockx/NED wzięli udział w Mistrzostwach Świata Młodych Koni w ujeżdżeniu, ta ostatnia para zajęła piąte miejsce w finale w 2021 dla sześciolatków.

Jego matka, klacz Bione jest pełną siostrą koni klasy międzynarodowej, takich jak: Gentleman (starty w klasach dla młodych koni) i Four Motion (poziom Inter II). Zdobyła zaszczytne tytuły hodowlane, przyznawane przez księgę KWPN za osiągnięcia potomstwa w hodowli i sporcie: elit, pref i prok. Biona z powodzeniem startowała w konkursach dla młodych koni. Jej ojciec, ogier Negro, który sam świetnie radził sobie na poziomie do Inter II, otrzymał najwyższą nagrodę „preferent”, przyznawaną przez KWPN tylko najwybitniejszym reproduktorom. Otrzymał ją w 2012 roku, został Ogierem Roku KWPN w 2017 r. Ma na koncie tak wybitne potomstwo jak ogiera Valegro, który pod Charlotte Dujardin/GBR zdobył trzykrotnie tytuł Mistrza Olimpijskiego, dwukrotnie Czempiona Świata, wygrał Puchar Świata, był także 5-krotnie Mistrzem Europy. Kastel's Nintendo/Charlotte Jorst/USA, Bufranco/Charlotte Hering/DEN, Elegance/Beatrice Ferrer-Salat/ESP, Exquis Taikoen/Anne van Olst/DEN, Numberto/Spencer Wilton/GBR, Slegro, Tigro, Ushie itp. Odnosiły tównież duże sukcesy na arenach międzynarodowych i należą do potomstwa ogiera Negro. Negro dał ponad 20 licencjonowanych ogierów.

W jego rodowodzie pojawiają się także trakeńskie ogiery Mataro i Balzflug.

Jego czwarta matka klacz Atradin wydała na świat międzynarodowej klasy konia ujeżdżeniowego Grand Prix klacz Rifradin (po Gribaldi), która zdobyła indywidualnie srebrny medal na Mistrzostwach Ameryki Północnej Młodych Jeźdźców w 2012 roku. Atradin jest przyrodnią siostrą licencjonowanego ogiera Mondriaan (po Balzflug). Z rodziny klaczy Bottie (Merrielijn 52, fokfamilie 29) wywodzą się licencjonowane ogiery Estoril (po Zhivago), Jack Daniels RR (po Electron), Invershin (po Charmeur), Jakarta (po Five Star), Gallactica-EHF (po Galaxie ), Lagano (po Lux; 160 cm w skokach przez przeszkody), Guardian S (po Bodyguard) i wiele innych koni sportowych.

Dalej
Wróć

Zobacz również

Szukasz wymarzonego ogiera?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
Szukaj

Dalej
Wróć

So Perfect

czytaj

Total McLaren

czytaj

Fürstenball

niezawodny ojciec najlepszych
źrebiąt i zdobywców
licencji hodowlanych

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle