Zamawiam nasienie
Stacja ogierów
Eur
1300

Opoque

rasa KWPN
data urodzenia 2019
maść kasztanowata
wzrost 168
licencja Holst. Meckl, Old., Rhein., Zw. Płd. Niem, Westf.
Stacja ogierów Helgstrand Dressage
Nasienie
świeże
nasienie
All at once
Ampere
Wynona
Rousseau
Larivola
Gribaldi
Ravolite
Ice Princess
Davino
Belle Vurona
Hotline
Kilucienne
Furst Heinrich
Vurona

Dwukrotnie premiowany podczas kwalifikacji ogierów KWPN i DWB 2022

Jakość chodów zapiera dech w piersiach. Ten ultranowoczesny ogier porusza się wyłącznie z czystej przyjemności! Opoque zachwyca swoim niezachwianym taktem, maksymalną swobodą ramion i energicznymi tylnymi nogami. Zawsze panuje nad sytuacją, jego trzy podstawowe chody: chód, kłus i galop nie pozostawiają nic więcej do życzenia. Na licencji KWPN zasłużenie zakwalifikował się do grupy ogierów z tytułem „premium”.

Jego ojciec All at Once, pochodzi z pierwszego rocznika wspaniałego ogiera Ampere. All at Once, był 2. wiceczempionem licencji Westfalii w 2012 roku. Mając w siodle Yessina Rahmouni/MAR zadebiutował w międzynarodowym Grand Prix w 2019 roku i zajął wysokie miejsca w Exloo/ NED, Randbøl/DEN, Le Mans/FRA i Rotterdam/NED. W 2021 roku para ta brała udział w Igrzyskach Olimpijskich w Tokio/JPN. Do tej pory licencje otrzymało siedmiu synów All at Once. Jego pierwsze potomstwo odnosi już sukcesy w międzynarodowych Małych Rundach, w tym Fürst Fabelhaft UZN/Lina Uzunhasan/USA i Jatilinda/Lars van Nek/NED.

Matka, klacz Elite Ice Princess STH, jest przyrodnią siostrą koni ujeżdżeniowych Jongleur STH (po Expression) i Identity STH (po Charmeur), które odnosiły sukcesy do poziomu Inter I.

Ojciec matki Davino V.D.O., który zdał próbę dzielności ogierów w Holandii z wynikiem 85,5, już w pierwszym roczniku dał klacz czempionkę KWPN. Dwóch jego synów otrzymało licencję, w tym Incognito, który osiąga sukcesy do poziomu Inter I. W rodowodzie ogier Opoque występują takie sławy jak Mistrz Świata Fürst Heinrich oraz ojciec trzykrotnego mistrza olimpijskiego Valegro, ogier Negro.

Trzecia matka, klacz Vurona Elite Pref Prest, która sama startowała w ujeżdżeniu na zaawansownym poziomiea, dała dwa licencjonowane ogiery: First Choice (po Jazz) i High Five US (po Charmeur). Ten ostatni był wiceczempionem na próbie dzielności ogierów w Holandii. Jej córka Gorgeous Vurona (po Fürst Heinrich) dała licencjonowanego ogiera Viking (po Vivaldi). Z jej córki Charming Vurona (po Dreamcatcher), która odnosiła sukcesy w ujeżdżeniu na średnim poziomie (M), pochodzi zwycięski ogier KWPN Knock-Out (po Ebony). Sama Vurona jest półsiostrą siostrą konia ujeżdżeniowego Grand Prix Axel (po Sandreo).

Holenderska rodzina (Merrielijn 213, fokfamilie 425), z której pochodzi Opoque, wydała na świat także ogiery Adonius (po Apollonios xx), Adonnis (po Gribaldi) oraz konie ujeżdżeniowe Grand Prix - Junimond (po Jazz)/Pia Gabriel/AUT, Zodak (po San Remo), Equador VD (po Ampere), Nurona (po TCN Partout) i Markant (po Michelangelo), a także konie startujące w Małej Rundzie - Corona (po Tuchinski), Gurona (po Charmeur) i Fyeo (po United). nited).

Dalej
Wróć

Zobacz również

Szukasz wymarzonego ogiera?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
Szukaj

Dalej
Wróć

So Perfect

czytaj

Total McLaren

czytaj

Fürstenball

niezawodny ojciec najlepszych
źrebiąt i zdobywców
licencji hodowlanych

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle