Zamawiam nasienie
Stacja ogierów
Eur
1300

Lord Europe

rasa rheinland
data urodzenia 2016
maść kara
wzrost 172
licencja DWB, oldenburska, hanowerska, rheinlandzka, westfalska, meklenburska, związek południowych niemiec
Stacja ogierów Deckstation Schockemöhle
Nasienie
świeże
nasienie
zobacz wideo
Horsetelex Warunki Stanówki
Lord Leatherdale
Lord Loxley
Fairless
Lord Sinclair I
Weltlady
Ferragamo
Alma
Bajen P
Boston
Lasjen P
Jazz
Sebora
Lancer II
Legola

Premiowany ogier Związku Hanowerskiego w roku 2018 oraz duńskiego DWB w 2019 r. Przedstawiciel najlepszych europejskich linii hodowlanych, imponujący wspaniałymi chodami oraz nieprzeciętną odpornością psychiczną, co czyni z niego doskonały materiał nie tylko na reproduktora, ale także na światowej klasy sportowca.

Jego ojciec – Lord Leatherdale odnosił sukcesy sportowe na poziomie małej rundy i pozostawił po sobie 15 licencjonowanych synów, w tym Mistrza Świata Młodych Koni - og. Glamourdale. Ojciec matki ogiera Lord Europe – Boston, to znany ogier KWPN, który pomimo krótkiej kariery hodowlanej, pozostawił 6 uznanych synów, w tym zwycięzcę Körungu Westfalskeigo w roku 2014 – og. Borsalion. Pojawiający się w trzecim pokoleniu Lancer II to zwycięzca Körungu Holsztyńskiego z roku 1988, jeden z najbardziej utytułowanych synów słynnego og. Landgraf I.

Karierę reproduktora Lord Europe obserwujemy od czasu jego zmagań podczas Körungu Hanowerskiego jesienią 2018 r., podczas którego przykuł naszą uwagę swoim eksterierem i jakością chodów. W trakcie pracy pod siodłem jeszcze bardziej rozwinął swoje możliwości, szczególnie zachwycając obszernym i wyniosłym galopem co sprawia, iż w naszej ocenie jest dziś jednym z najciekawszych ogierów oferty Helgstrand & Schockemöhle.

Dalej
Wróć

Zobacz również

Szukasz wymarzonego ogiera?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
Szukaj

Dalej
Wróć

So Perfect

czytaj

Total McLaren

czytaj

Fürstenball

niezawodny ojciec najlepszych
źrebiąt i zdobywców
licencji hodowlanych

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle