Zamawiam nasienie
Stajnia ogierów

Lord Europe


rasa reńska
data 2016
maść kara
wzrost 172
licencja DWB, oldenburska, hanowerska, reńska, westfalska, meklenburska, związek południowych niemiec
nasienie świeże nasienie
Zobacz wideo ogiera
Horsetelex Warunki Stanówki
1300 EUR
+8% VAT

Genealogia

Opis ogiera

Wicemistrz Burg Cup, dwukrotny zdobywca premii !

Lord Europe otrzymał dwie premie podczas uznawania ogierów : w Niemczech dla Związku Hanowerskiego i w Danii (DWB).Fascynuje naturalnymi predyspozycjami, a także wysoką jakością chodów, niesamowitą jezdnością i odpornością psychiczną. Udowodnił to również podczas testu dla ogierów w Danii. Jest przedstawicielem najlepszych linii hodowlanych. Wszystkie te cechy czynią z niego doskonały materiał nie tylko na reproduktora, ale także na światowej klasy sportowca.

Lord Europe zaimponował swoimi szlachetnymi źrebiętami, obdarzonymi imponującymi chodami.

Jego ojciec – Lord Leatherdale odnosił sukcesy sportowe na poziomie małej rundy i pozostawił po sobie 15 licencjonowanych synów, w tym Mistrza Świata Młodych Koni - og. Glamourdale. Ojciec matki ogiera Lord Europe – Boston, to znany ogier KWPN, który pomimo krótkiej kariery hodowlanej, pozostawił 6 uznanych synów, w tym zwycięzcę Körungu Westfalskeigo w roku 2014 – og. Borsalion. Pojawiający się w trzecim pokoleniu Lancer II to zwycięzca Körungu Holsztyńskiego z roku 1988, jeden z najbardziej utytułowanych synów słynnego og. Landgraf I.

Ojciec jego matki - Boston, syn słynnego ogiera Jazz od matki Flemmingh, został Czempionem Ogierów w 2008 roku, a następnie został oddany w trening do stajni Isabell Werth. Choć niestety padł, wydał na świat wiele odnoszących sukcesy potomków, w tym klacz Bonita Springs/Kirę Wulferding/GER, która zajęła drugie miejsce w Burg Cup, oraz konia Bob Dylan/Uwe Schwanz/GER, który odnosił sukcesy w Grand Prix. Dziesięciu jego synów uzyskało licencję, w tym Borsalino - Czempion Westfalii, ogier o najwyższej cenie rynkowej, oraz Background HBS/Marcus Hermes/GER.

Jego babka St.Pr.St. Lasjen P jest przyrodnią siostrą odnoszącego sukcesy w Grand Prix, dosiadanego przez Isabell Werth, ogiera Krac 4a (po Krack C) i Lolly Pop (po Lancer III), która startowała w skokach na 145 cm.

W trzecim pokoleniu znajdujemy Czempiona Holsztynu z 1988 r. ogiera Lancer II, uważanego za jednego z najlepszych synów wyjątkowego reproduktora ogiera Landgraf. Jego potomkowie, którzy odnosili sukcesy sportowe, zdobyli ponad 1,9 mln euro nagród pieniężnych.

Z tej samej rodziny - Merrielijn 182, fokfamilie 287 - pochodzą licencjonowane ogiery Eldorado de Hus, Las Casas, Nabalou W.Z, Oak Grove's Clown, Stensbeck, Skipp, Game Boy D/Olivier Philippaerts/BEL, a także konie skokowe Lesodero, Palona i Bill Clinton.

Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle
Warunki stanówki partnerów
Adamus & Tyszko & Orea Equestrian