Zamawiam nasienie
Eur
1600 wg kursu EUR z dnia sprzedaży

Jovian

rasa holenderski gorącokrwisty
data urodzenia 2014
maść skarogniada
wzrost 175
licencja DWB, oldenburska, hanowerska, rheinlandzka, westfalska, meklenburska, związek południowych niemiec
Apache
UB 40
Tolanda
Olivi
Kilucienne
Krack C
Olando
Zinith
Tango
Minou
Jazz
O.Bertje
Fruhling
Grene

Zjawiskowy ogier KWPN, który mimo młodego wieku podbił już europejskie areny i serca hodowców na całym świecie. Mistrz Holandii Koni 3-letnich z roku 2017, premiowany ogier DWB w roku 2018, zwycięzca próby dzielności w Münster Handorf w roku 2019, podczas której otrzymał ocenę 10 pkt od jeźdźca testowego. Sezon 2019 zakończył zdobyciem tytułu Mistrza Świata Młodych Koni w Ermelo.

Syn ogiera Apache – V-ce Czempiona KWPN z s'Hertogenbosch, uczestnika Światowych Igrzysk Jeździeckich w Tryon w roku 2018, mianowanego elitarnym tytułem „kuer” przez związek KWPN za osiągniecia sportowe i zasługi dla hodowli. Matka to elitarna klacz KWPN, córka ogiera Tango, na którym Hans-Peter Minderhoud odnosił sukcesy do poziomu Grand Prix.

Pierwszy rocznik potomstwa potwierdza sukcesję najlepszych genów og. Jovian – źrebięta cechują się przede wszystkim świetną dynamiką i elastycznością ruchu. Podczas czempionatu źrebiąt Cichoń Foals Selection 2019 jego córki Josephine G (o.m. Bretton Woods) i Star MW (o.m. Sir Donnerhall) zajęły II i III miejsce pokazując uniwersalność tego reproduktora.

Jovian to ogier absolutnie genialny – eksterier, możliwości ruchowe i obustronne pochodzenie od reproduktorów klasy Grand Prix, które wyjaśnia jego fenomenalną jezdność. Niekwestionowany faworyt samego Andreasa Helgstranda, który od sezonu 2019 osobiście prezentuje jedną z najjaśniejszych gwiazd swojej kolekcji ogierów.

"
Dalej
Wróć

Zobacz również

Szukasz wymarzonego ogiera?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
Szukaj

Dalej
Wróć

So Perfect

czytaj

Total McLaren

czytaj

Valverde

czytaj

Fürstenball

niezawodny ojciec najlepszych
źrebiąt i zdobywców
licencji hodowlanych

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle