Zamawiam nasienie
Stacja ogierów
Eur
1600

Jovian

rasa holenderski gorącokrwisty KWPN
data urodzenia 2014
maść skarogniada
wzrost 175
licencja DWB, oldenburska, hanowerska, rheinlandzka, westfalska, meklenburska, związek południowych niemiec
Stacja ogierów Helstrand Dressage
Nasienie
świeże
nasienie
zobacz wideo
Horsetelex Warunki Stanówki
Apache
UB 40
Tolanda
Olivi
Kilucienne
Krack C
Olando
Zinith
Tango
Minou
Jazz
O.Bertje
Fruhling
Grene

Zjawiskowy ogier KWPN, który mimo młodego wieku podbił już europejskie areny i serca hodowców na całym świecie. Mistrz Holandii Koni 3-letnich z roku 2017, premiowany ogier DWB w roku 2018, zwycięzca próby dzielności w Münster Handorf w roku 2019, podczas której otrzymał ocenę 10 pkt od jeźdźca testowego. Sezon 2019 zakończył zdobyciem tytułu Mistrza Świata Młodych Koni w Ermelo.

Syn ogiera Apache – V-ce Czempiona KWPN z s'Hertogenbosch, uczestnika Światowych Igrzysk Jeździeckich w Tryon w roku 2018, mianowanego elitarnym tytułem „kuer” przez związek KWPN za osiągniecia sportowe i zasługi dla hodowli. Matka to elitarna klacz KWPN, córka ogiera Tango, na którym Hans-Peter Minderhoud odnosił sukcesy do poziomu Grand Prix.

Pierwszy rocznik potomstwa potwierdza sukcesję najlepszych genów og. Jovian – źrebięta cechują się przede wszystkim świetną dynamiką i elastycznością ruchu. Podczas czempionatu źrebiąt Cichoń Foals Selection 2019 jego córki Josephine G (o.m. Bretton Woods) i Star MW (o.m. Sir Donnerhall) zajęły II i III miejsce pokazując uniwersalność tego reproduktora.

Jovian to ogier absolutnie genialny – eksterier, możliwości ruchowe i obustronne pochodzenie od reproduktorów klasy Grand Prix, które wyjaśnia jego fenomenalną jezdność. Niekwestionowany faworyt samego Andreasa Helgstranda, który od sezonu 2019 osobiście prezentuje jedną z najjaśniejszych gwiazd swojej kolekcji ogierów.

Dalej
Wróć

Zobacz również

Szukasz wymarzonego ogiera?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
Szukaj

Dalej
Wróć

So Perfect

czytaj

Total McLaren

czytaj

Fürstenball

niezawodny ojciec najlepszych
źrebiąt i zdobywców
licencji hodowlanych

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle